Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelenthet?

Ez most mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Röviden a szitu: Párommal 3 hónapja járunk és elvitta szüleihez bemutatni, ebéd keretében stb. a párom is tud róla, de már említettem anyukájának is, hogy kamaszkorom óta nagyon savas a gyomrom (örököltem sajnos) és szinte semmilyen savanyú ételt/italt nem fogyaszthatok, mert utána kapkodhatom a savlekötőt, ami semmit nem ér.

Nagyon finom volt az ebéd ugyan, de a másodikhoz csalamádé járt.Párom anyukája előre kiszedegette az adagokat.Amikor elém tette, finoman mondtam, hogy én azt nem ehetem meg, sajnos.

Ahelyett, hogy megértett volna, fintorgott egyet és eltette onnan, de onantól már nem álltam meg nála , mint "barátnő" :S

Másnap a barátom kibökte, hogy anyja elkezdett panaszkodni, hogy miféle lány vagyok én, hogy egy kis adag csalamádét nem vagyok képes megenni, nem egy egész üveggel tett elém....:S Meg ha most így nyavajgok, mi lesz később....:S

Barátom nem állt ki mellettem az ebéd alatt, de szerintem anyukájánál sem később.

Két kérdés.

Ez jelent valamit a kapcsolat szempontjából?

illetve anyuka miért ilyen??


2010. aug. 19. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
A barátod egy bunkó ....!! Az anya meg egy tapló.. Már bocsánat
2010. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát most ezzel nem vagyok boldogabb....

Amúgy nem bun.kó a barátom, kedves, rendes, csak sajnos ő sem érezheti át a problémám?!...

2010. aug. 19. 17:37
 3/14 anonim ***** válasza:
kb
2010. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem "anyuka" eleve nem akart barátnősködni, barátod meg anyámasszonykatonája.
2010. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha most nem áll ki csalámádé ügyben szerinted majd nagyobb dolgokban kifog,anyuci papucsát akarod férjednek?Amúgy aki nem érti meg hogy valamit nem ehetsz meg meg nem eheted én is sok mindenre alergiás vagyok nem ehetem,ha ezt nem értik meg,többé nem megyek oda.Nem majd jopofizásból rosszul leszek.
2010. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"Hát most ezzel nem vagyok boldogabb..." Hidd el nem azért irtam! De gondolom te is tudod!! :)
2010. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem érzékelte a dolgo súlyát. Hozzá kellett volna tenned, h szívesen megennéd de az orvosod megtiltotta mert nagyon savas a gyomrod és rosszul lennél, sajnálod, mert nagyon guszta..így jobabn esett volna neki, talán nem kapcsolta össze a fejében, vagy tényleg egyszerűen nem tudja h ez nem is kicsi probléma
2010. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem neki(k) ez "túl kicsi" probléma, szinte semmiség.
2010. aug. 19. 17:49
 9/14 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem egy kicsit túl reagáltad a dolgot. ha kiteszik eléd nem illik visszautasítani.

hagyhattad volna, hogy eléd tegye, te meg nem eszel belőle és kész.

Én ugyan nem vagyok anyós és idős sem vagyok, de nem csípem, akik első bemutatkozásnál egyből elmondják jajj ezt nem lehet, mert tejérzékeny vagyok, ezt nem mert allergiás vagyok...akkor nem kell enni belőle.

És tudod ez így elsőre neki sem lehetett szimpi.

Énis hajlamos vagyok elég erősen a gyomor égésre, de ha bemegyek egy étterembe vagy akárhova nem kezdek el mondjuk "fujjogni", meg kijelenteni, hogy én azt nem ehetem, mert sok a savam tőle, egyszerűen nem eszek belőle és kész. és amúgy mint egészségügyi dolgozó mondanám, hogy nem csak a savanyú ételek csinálnak savat, hanem ha eleve hajlamos vagy rá, egy tényér krumplipürétől is sok lesz.

Kapcsolatotok szempontjából a párotokkal nem jelent szerintem semmit.

Az anyja meg finnyásnak tart, és én az ő szemszögét meg tudom érteni, anélkül, hogy bántani akarnálak.

Azt akartam neked kifejezni, amit ő gondolhat.

Remélem valamit segített a dolog, ilyen helyzetekben nem szabad előre eldönteni, hogy csak neked lehet igazad, mert savtúltengésed van.

28/N

2010. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ma 17:55! szép amit írsz, csak már leírtam az elején, hogy erről már beszéltem a barátomnak is, meg még nem "hivatalosan" fönt voltam barátoméknál, de csak futólag, akkor épp nem túl jól voltam, kérdezte az anyukája, h mi a baj? mondtam, hogy sajnos megkívántam otthon a narancsot , de nem kellett volna, mert nem bírom a savat....tehát elméletileg tud róla.
2010. aug. 19. 18:01
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!