Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa ellenem uszítja a barátom!...

Apa ellenem uszítja a barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ugyanis a baj, hogy féltékeny vagyok (csakhogy van okom rá)a párom viszont a legjobb arcát (a rendessrácot)mutatja apának, (nála dolgozik)és a párom ha sérelme van, apának mondja hogy milyen vagyok, apa meg még nekem mondja, hogy meg kell változzam.mert ő sem bírná, amit csinálok.

tehát a barátomat igazolja!!akinek nincs igaza, és így el kell tűrnöm, akármikor csajozik, mert mindenki neki ad igazat, hogy én vok a féltékeny és nem lehet egy szavam sem, örüljek, h foglalkozik velem a srác...

nos, ami most van: megbeszéltük a barátommal, hogy nem beszélünk magánügyekről apával

de: akármit mondok apának, még MOST is engem lát rossznak!!!

ja és a párom lenéz, mert keveset keresek.

erre apa is azt zengi, hogy nem vagyok képes jó munkahelyet találni. bizonyítsam be, hogy tudok!

mit tegyek??? ellenem vannak öszefogva akiket szeretek! úgy fáj!


2010. aug. 19. 17:03
1 2 3 4 5 6
 51/51 A kérdező kommentje:

közben meg rájöttem, nem tudok ismerkedni

nem tudom megtenni

szeretem a barátom

próbálom úgy csinálni, hogy boldog legyek vele

2010. aug. 27. 08:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!