Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak mindig ellenem?

Miért vannak mindig ellenem?

Figyelt kérdés

miért van az, hogy mindig a nővéremnek van igaza ? én 19 vagyok ő 24 ... Akármit csinálok mindig neki adnak igazat és engem basznak le ... most jöttem haza a gólyatáborból azt kérdezném, hogy merre van a hajlakk, erre felháborodva elkezdni egyből, hogy mit tudja ő meg így meg úgy. én meg mondom neki h finomabban nem tudod kezelni akkor meg felháborodik, hogy ő így meg úgy és engem basznak le és nekem ebből elegem van.


apám nagyon kiabálós fajta, ami nem tetszik neki azon könnyen fel lehet húzni és akkor üvölt mint a fene. Folyton a nővéremet védi miközben igaza sincs ...

tanács ?


2011. aug. 26. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

A hatalmi hierarchiában látszik legalul vagy.

Minden lebaszást kezelj úgy, hogy valamitől félnek, valami fáj nekik, valami hiányzik nekik.


Egy boldog, elégedett, békés ember nem basz le senkit. Próbálj a fejükkel gondolkodni, mi is ami igazán bántja őket. Ez hatalmas mértékben javitja a kapcsolatotokat. Csak kicsit gondolj mögé a szavaknak, mi is az igazi okuk...

2011. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálunk ue. csak fordítva, húgom 6 és ugyanúgy neki van igaza mindenben -.- és am féltesóm (nevelő faterom, neki igazi, közös anya).

14/L

2011. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ugyanez van....,ráadásul ikrek vagyunk(kétpetéjüek) 5 perccel idősebb mégis mindig úgy kezel mintha több évvel idősebb lenne,és mindig okoskodik,veszekszik...

Mondjuk apám hál isten már nem szól bele a vitáinkba....

Ezeket a harcokat meg kell vívni neked is hogy tudja mindenki kinek hol van a helye,ne hagyd magad,csak ezt tudom javasolni!!;)

2011. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit az első mond az jó. Mert meglepő módon egyik helyen ahova kerültem, nem basztak le mindenért meg alapból máshol álltak hozzám, mint otthon hogy WAHWAHWAHWAHWARR. Pedig én ugyanúgy viselkedtem.
2011. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló jól beszél! Lehet, hogy kicsi vagy a családban, de 19 évesen már godnolkodhatsz felnőttként. Nehéz a szülőknek, ki tudja, mit kaptak szeretet helyett, hogyan nőttek fel. Próbálj nagyon kedves lenni, együttérző, és próbálj helyettük is békességes lenni. Ha kitartasz pár hónapig, meglátod a változást. El fog csendesülni a ház, ha te példát mutatsz a CSEND- ből.
2011. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ha változtatni szeretnél próbálj meg beszélni nyugodtan, rendesen a szüleiddel , hogy szerinted nem mindig igazságosan döntik el a dolgokat, és hogy ez téged bánt, és akkor talán megértik. lehet hogy még bocsánatot is kérnek ...kitudja ? :)
2011. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én úgy kezelem a kiabálásokat hogy ennyit mondok rá: -most jobb? mert ha igen akkor legalább megérte.

:D ezen egy kicsit mindig elgondolkodnak.

2011. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!