Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa ellenem uszítja a barátom!...

Apa ellenem uszítja a barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ugyanis a baj, hogy féltékeny vagyok (csakhogy van okom rá)a párom viszont a legjobb arcát (a rendessrácot)mutatja apának, (nála dolgozik)és a párom ha sérelme van, apának mondja hogy milyen vagyok, apa meg még nekem mondja, hogy meg kell változzam.mert ő sem bírná, amit csinálok.

tehát a barátomat igazolja!!akinek nincs igaza, és így el kell tűrnöm, akármikor csajozik, mert mindenki neki ad igazat, hogy én vok a féltékeny és nem lehet egy szavam sem, örüljek, h foglalkozik velem a srác...

nos, ami most van: megbeszéltük a barátommal, hogy nem beszélünk magánügyekről apával

de: akármit mondok apának, még MOST is engem lát rossznak!!!

ja és a párom lenéz, mert keveset keresek.

erre apa is azt zengi, hogy nem vagyok képes jó munkahelyet találni. bizonyítsam be, hogy tudok!

mit tegyek??? ellenem vannak öszefogva akiket szeretek! úgy fáj!


2010. aug. 19. 17:03
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

és így még egy pasiszerzési gond is rámtelepszik, hogy legyen mit felmutatnom!hogy nem vagyok féltékeny, hogy jé, ez a srác megmarad mellettem!

tehát többet kellene nekik bizonyítanom

még azt sem tudom bebizonyítani, hogy a párom gyökér

2010. aug. 19. 17:41
 12/51 A kérdező kommentje:

szóval mindenkit megfogna egy ilyen helyzet?

mindenki hagyná magát? gondoljanak róla amit akarnak?

vagy ennyire lehetetlen bármit is tenni?

2010. aug. 19. 18:16
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
nem lehetetlen, otthagyhatod, és kész. attól nem leszel lúzer, ha épp nem lesz pasid.
2010. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

sztem a válaszokból leszűrhető, hogy a legtöbben nem hagynák magukat.

szakítanának egy olyannal, aki lenézi őket.

2010. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:

de attól még továbbra is lenéznék őket

csak azután már sajnálattal vegyítve néznék le.

a párom jól megcsinálta

most is, meg ha szakítanánk is ő az isten apa szemében

ez aaaaannnnyira roooossssszzzz

2010. aug. 19. 18:31
 16/51 anonim ***** válasza:
100%

pont ez az, hogy az ember nincs olyannal, aki lenézi őt.


sztem nincs olyan ember a világon, akit valaki ne nézne le.

2010. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:

lehet így fognám fel, ha a szomszédról, vagy bárkiről van szó

de a barátomról és apáról van szó, akiket szeretek! és vágyom arra, hogy szeressenek!!

2010. aug. 19. 18:47
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
Te szereted a párod, de szerinted ha ő így viselkedik Veled akkor ő igazán szeret Téged? Szerintem Te is tudod pontosan a választ.. :) akkor minek vagy még vele?
2010. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
ennyi erővel apa sem szeret....
2010. aug. 19. 19:00
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Neked tűrnöd kell bármit csinál a párod ("akármikor csajozik"), bemószerol apudnak, lenéz mert nem keresel eleget, kibeszélnek a hátad mögött, szóval sakkban tartanak és Te ezt tűröd?? Hát akkor éljél csak a rózsaszín ködödben, majd talán rájössz, hogy ez nincs rendjén és nem tisztességes, ez nem egy párkapcsolat.
2010. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!