Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa ellenem uszítja a barátom!...

Apa ellenem uszítja a barátom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ugyanis a baj, hogy féltékeny vagyok (csakhogy van okom rá)a párom viszont a legjobb arcát (a rendessrácot)mutatja apának, (nála dolgozik)és a párom ha sérelme van, apának mondja hogy milyen vagyok, apa meg még nekem mondja, hogy meg kell változzam.mert ő sem bírná, amit csinálok.

tehát a barátomat igazolja!!akinek nincs igaza, és így el kell tűrnöm, akármikor csajozik, mert mindenki neki ad igazat, hogy én vok a féltékeny és nem lehet egy szavam sem, örüljek, h foglalkozik velem a srác...

nos, ami most van: megbeszéltük a barátommal, hogy nem beszélünk magánügyekről apával

de: akármit mondok apának, még MOST is engem lát rossznak!!!

ja és a párom lenéz, mert keveset keresek.

erre apa is azt zengi, hogy nem vagyok képes jó munkahelyet találni. bizonyítsam be, hogy tudok!

mit tegyek??? ellenem vannak öszefogva akiket szeretek! úgy fáj!


2010. aug. 19. 17:03
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan :( hallgass anyukádra! Fogjatok össze ketten és ha nagyon be akarod bizonyítani, vele karöltve tedd meg. Rlgen hibázott, de láthatod, most jót akar neked!!
2010. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
Van munkád,lakásod?? Akkor miért kapaszkodsz ebbe a gerinctelen emberbe?? csomagold össze a cuccait és int neki búcsút! pasi lesz másik...apád meg egy idő után rájön mi is a helyzet
2010. aug. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
Ha a barátod feszekszik veled csinálj hangfelvételt róla és mujtasd meg a szüleidnek. Vagy rejts el egy kiskamerát és azzal fedd fel a veszekedést vagy valami hasonló és akkor bizonyítékod is van.
2010. aug. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:

Biztos megvolt az oka annak, hogy anyád kidobott. Amúgy igencsak butának és műveletlennek tűnsz a kommentek alapján... parasztok!


Jah, és dobd a pasid. Szánalom a családod is, de Te sem vagy sokkal különb náluk.

2010. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

anya azért dobott ki, mert összejött egy pasival és féltékeny volt rám (alaptalanul)

sajnálom, hogy butának, stb tűnök

rendben, szakítok a barátommal

és próbálok hangfelvételt csinálni :)

köszönet

2010. aug. 23. 13:22
 46/51 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a végeredményre, majd írd meg!! :D
2010. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

mivel most (hál'égnek) külföldön van (elvileg, h nekünk gyűjtsön házra), így eltart egy darabig, mire kiforrja magát a szakítás

elvileg 1 hónap múlva jön haza

lehet csak egy hétre

mindenesetre elkezdtem pasizni

ma lesz randim

furdal a lelkiismeret, de nagyon

így a srácnak azt mondtam, nem akarok semmit, csak barátkozni és ilyen alapon találkozom vele

remélem nem ismerik egymást.....mert iwiwen azért van közös ismerősük....mekkora égés lenne...

2010. aug. 24. 12:28
 48/51 anonim ***** válasza:

Azért óvatosan ezzel :S majd kérdezz rá, burkoltan, hogy nem ismerik-e egymást véletlenül, ha igen akkor hagyd a fenébe :D :S

Azért én szurkolok neked!! Sok sikert a randihoz :P

2010. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

viszont attól félek, hogy ha ismerik egymást, és a barátommal találkozunk, akivel randiztam, akkor lebukok

nem tudom hogy nyomozzam ki, úgy, mielőtt meglát a srác

(mert még csak társkerin beszéltünk, ahol már két olyanba botlottam, akivel ismerik egymást)és a neve is olyan ismerős a srácnak....

gondoltam megkérdezem a barátomat, hogy ismeri e csak milyen indokkal?

hu

lehet lemondom a randit

2010. aug. 24. 16:41
 50/51 A kérdező kommentje:

találkoztam a sráccal.

nekem nagyon nem tetszik

azóta meg kiderült, a barátom levelezik egy lánnyal

ártatlan levelek ugyan

de akkor is

olyan rossz, úgy kivagyok

2010. aug. 25. 10:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!