Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogság vagy békesség?

Boldogság vagy békesség?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom 1 éve, titokban vagyunk együtt.

Szüleimmel élek , nincs lehetőségem most elköltözésre, se külön, se a páromhoz, pedig tudom az lenne rá a megoldás.

Ismerik a páromat, de nem tudják hogy közünk van egymáshoz. Nagyon nem kedvelik és szó szerint tiltanak tőle , sosem indokolják meg mi bajuk van vele ha megkérdezem de szerintem a korkülönbség miatt..

És szeretjük egymást, nem akarunk egymás nélkül lenni, de nagyon nyomaszt lelkileg mindkettőnket ez a helyzet..

Legyek a szerelmemmel és válasszam a boldogságot de harag a szülőkkel vagy válasszam a magányt , boldogtalanul de ők megkapják amit akarnak és béke van?

Én 22 , a párom 33


2021. márc. 22. 14:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
57%
Mi van, ha épp a kérdező párja az, aki szívesen kihagyja a családdal való megismerkedést, mert nem kíván komolyabbat a kérdezőtől szexkapcsolatnál? És ezt a család látja, és nem boldogok tőle.
2021. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
90%
Nyílván azt az opciót válaszd, amiben boldogabb lennél. Egyébként felnőtt vagy, a szüleidnek semmi köze hozzá, hogy kivel vagy együtt.
2021. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ. :)

Mindenkié hasznos volt a sajátos módján.

2021. márc. 22. 21:22
 34/35 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg ha igazán szeretnéd a párod már felvallaltad volna és ha a szüleid igazán szeretnének nem tiltanank. Nekem mind a 2 oldal furcsa
2021. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Savlekotő ***** válasza:
57%
Mutass be egy 22 éves havert párodként,ha őt is ellenzik ott más a valódi ok és jobb időbe kiszakadni mint a békésségért lemenni kutyába felnőttként..
2021. márc. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!