Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogság vagy békesség?

Boldogság vagy békesség?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom 1 éve, titokban vagyunk együtt.

Szüleimmel élek , nincs lehetőségem most elköltözésre, se külön, se a páromhoz, pedig tudom az lenne rá a megoldás.

Ismerik a páromat, de nem tudják hogy közünk van egymáshoz. Nagyon nem kedvelik és szó szerint tiltanak tőle , sosem indokolják meg mi bajuk van vele ha megkérdezem de szerintem a korkülönbség miatt..

És szeretjük egymást, nem akarunk egymás nélkül lenni, de nagyon nyomaszt lelkileg mindkettőnket ez a helyzet..

Legyek a szerelmemmel és válasszam a boldogságot de harag a szülőkkel vagy válasszam a magányt , boldogtalanul de ők megkapják amit akarnak és béke van?

Én 22 , a párom 33


2021. márc. 22. 14:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
37%
Én tuti a párkapcsolatot választanám, bár túl öreg hozzád és nem lesz tartós se
2021. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
25%
ezt magadban kell lejátszani, viszont nem véletlenül védenek a szüleid...
2021. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem nagy a korkülönbség, ha a párod hívna, hogy élj vele, odamennél? Nem azért nem laktok együtt, mert ő sem vállalja fel a kapcsolatot?
2021. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Ő már hívott hogy menjek oda, legyek vele, de most a vírus miatt az édesanyja odaköltözött hozzá , aki sűrűn összefut a szüleimmel boltba, piacon..

Miattam van ez az egész helyzet mert nem tudom melyik irányba döntsek..

2021. márc. 22. 14:42
 5/35 A kérdező kommentje:
Tartok attól, ha ez kiderül ,ellenem fordul a család.. de attól is tartok hogyha ez így folytatódik a párom un bele és hagy el
2021. márc. 22. 14:43
 6/35 anonim ***** válasza:
79%
ha nem mész vele, nem vagy belé szerelmes, és sejted, hogy rosszul éreznéd magad mellette.
2021. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk szerencsétlen dolog lenne anyós mellé költözni, ha kiutál a néni, utána hazamész, ott meg nem fogadnak vissza... Mi a baj a párod családjával, bűnözők, vagy mit tesznek, amiért undorodni kell tőlük?
2021. márc. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
98%
Ha én lennék a párod és te 22 évesen már 1 éve nem vállalnál fel engem, akkor véget vetnék a kapcsolatunknak. Kezdenék egy felnőttel, akinek nem a szülei mondják meg. Mert sajnos ezzel azt bizonyítanád, hogy nem vagyok elég fontos neked.
2021. márc. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
89%

A 11 év ez esetben még határeset, belefér.

Mostanság olvashattunk itt tényleg elmebeteg eseteket, mikor a 18 éves csajt az apja haverja, egy negyvenes faszi döngette... Az a szomorúbb, hogy egyesek szerint ez normális...

2021. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
55%

Várjátok meg a korona végét, utána lehet költözködni.


9. Annyiból normális, hogy a 18 éves csaj teljesen érett és nőies, vonzó lehet, és a 40-es férfi is férfi, tehát nem csoda, ha van vonzódás, vágy. Te inkább az erkölcsi oldalára gondolsz, amit nem tartasz normálisnak, de minden normális férfi vágyat érezhet egy fiatal nő iránt. Más kérdés, hogy uralkodni a vágyakon az miért hiányzik.

2021. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!