Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogság vagy békesség?

Boldogság vagy békesség?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom 1 éve, titokban vagyunk együtt.

Szüleimmel élek , nincs lehetőségem most elköltözésre, se külön, se a páromhoz, pedig tudom az lenne rá a megoldás.

Ismerik a páromat, de nem tudják hogy közünk van egymáshoz. Nagyon nem kedvelik és szó szerint tiltanak tőle , sosem indokolják meg mi bajuk van vele ha megkérdezem de szerintem a korkülönbség miatt..

És szeretjük egymást, nem akarunk egymás nélkül lenni, de nagyon nyomaszt lelkileg mindkettőnket ez a helyzet..

Legyek a szerelmemmel és válasszam a boldogságot de harag a szülőkkel vagy válasszam a magányt , boldogtalanul de ők megkapják amit akarnak és béke van?

Én 22 , a párom 33


2021. márc. 22. 14:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem sok a korkülönbség! A párod szépen illedelmesen kérje meg a kezed, vesd fel ezt, ha nem tudja rászánni magát - és legyetek boldogok!

a szülők majd beletörődnek - remélem nem lesz olyan abszurd helyzet, mint amit a 17-es ír. Ez esetben ignorálni kell a véleményüket.

2021. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
91%
Nagy tragédia, ha félsz a szüleidtől, és nem szerető családi melegség van köztetek, hanem zsarnokság! Viszont elengedhetetlen lenne, hogy megtudd, mi a bajuk vele, mert a döntésedet az meghatározná. (Mondjuk bűnöző, csinált már 10 gyereket a határban, más bőrszínű, vallású ...)Alapvetően felnőttként dönts, de ésszel és körültekintően.
2021. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Én is furcsállom, hogy olyan gyerek maradtál, aki még kérdezni is retteg a felnőtt szüleitől. Alapból arra gondolok, hogy bűnözőként ismerik a párodat. Semmiből nem lesz valami, oka van annak, ha gyűlölnek valakit. Még az is lehet, hogy a párod a jó ember, és a szüleid voltak vele gonoszak, és azért gyűlölik, mert a saját bűnükre emlékezteti őket.
2021. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
62%
vagy teveled tettek-tesznek valami olyan szörnyűséget a szüleid, amiért "nem engedhetik meg", hogy bárkihez is közel kerülj, nehogy eláruld, amit ellened tettek.
2021. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
100%

A férjem és köztem 12 év van, ráadásul külföldi. Nem a szülők álma egy ilyen leosztás. 20 éves, egyetemista voltam, nem laktam a szüleimmel, egy szobát béreltem.


Egyszerűen bemutattam a családomnak Őt és kész tények elé állítottam őket. Bejelentettem, hogy az egyetem után (2 év volt vissza) összeköltözünk.

Nem igazán tudtak mit mondani erre, elfogadták.


Aztán úgy lett ahogy mondtam, közben összeházasodtunk és várjuk az első gyermekünket. Most 27 éves vagyok.

2021. márc. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
33%

A kérdés nem az, hogy boldogság vagy békesség


hanem hazugságok konfliktuskerüléssel szrakodásokkal

vagy pedig felvállalni magad


de mivel utóbbira képtelen vagy, meg kiállni magadért is, meg csak hazudozni azt, amit úgy véled, hogy mások jónak vélnek, így jutsz el drasztikus lépésekhez, hogy pl. szüleidtől egyik napról a másikra elköltöznél és összevesznél velük úgy, hogy biztos fsza lesz akkor is főleg, ha szétmész később a csávóddal

2021. márc. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Nokedli 3 ***** válasza:
100%
Ha ti szeretitek egymást akkor tartsatok ki szerintem. Ha nekem te lennél a gyerekem én nem tiltanálak tőle mert azt szeretném hogy boldog legyél. Ha ráfázol akkor sem okolnám magam mert legalább tapasztaltál viszont biztos hogy nagyon szomorú lennék. Ez így fura volt gondolom de remélem érted a lényeget.
2021. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
58%
A vagány rossz fiút válaszd az mindig jól szokott elsülni!
2021. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
22%

Aztaaa...

22évesen engedély kellene, de nem is mersz kérni? 🤔


Ha TÉNYLEG szerelmes vagy akkor nem kellene hogy érdekeljen mások véleménye.

Tudod mit?! Ha ennyire gyerekes vagy, és nem tudsz dönteni a családod és a szerelmed között, akkor dobj fel egy érmét, egyik fele a család másik a szerelem. Amelyiknek jobban szurkolsz mikor leesik, azt válaszd.


Még valami.. Ez kicsit csúnya lesz, de inkább legyél szerelmes apukádba.. Igy nem kell választanod a család és a szerelem között 🤣🤣 2in1

YOU WIN

2021. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
37%
33 évesen én is pontosan egyetemista csajokat akarnék döngetni :D
2021. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!