Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ebben a helyzetben...

Mit tudok ebben a helyzetben tenni? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Győri nagybácsim feljön Pestre egy rokon temetésére ha engednek a korlátozásból. Apum bátyja, és meghívta hogy aludjon itt mivel nem érne vissza este 8-ig. Helyesebben a belvárosban lévő lakásunkba, pedig amikor pár éve meghívtuk oda aludni, konkrétan sz*rosan hagyta a vécét, letépte a kilincset véletlenül, stb. Mit tudok tenni? Az igazság szerint, annak a lakásnak a fele az enyém, nagyszülők által. Amikor könyörögtem, mondta hogy az ő testvére, és úgysem lakom ott amíg nem szerzek teljes állást (hogy fizessem a rezsit stb). Ez tény, viszont ösztöndíjból tartom fenn magam, magánórákat is adok szülői házból, így beszállok a kajába, az "eltartás" szinte az hogy fizetik mind az ötünk rezsijét (2 kisebb tesóm van). Mit tudnék tenni a nagybácsival? 19F

2021. márc. 14. 11:26
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:

Megint: meghívatta magát hozzánk, a családom a másik lakásunkba paterolná!!!


A meghívatja magát metódust sem értem, kissé tolakodó

2021. márc. 14. 13:54
 32/46 anonim ***** válasza:
51%

Ne hisztizzél... Menjél akkor haverhoz... Rokonod meg hagy beszélgessen a szüleiddel.. biztos van mit



Nehogy már ő ne menjen el egy temetéste és ne búcsúzzon el tisztességesen a halottól, azért mert te 19 évesen mikor még alig pelyhesedsz hisztizel....


Tán te takarítottad ki utána a wct? Hmm???

2021. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

Igen én takarítottam mert ilyenkor bezzeg az én lakásom (szülői hozzáállás) ha valaki ott alhat abba pedig nem szólhatok bele...


Mint írtam, ilyenkor én egy szál virággal egyedül elbúcsúznék egyedül... de mindegy

2021. márc. 14. 14:22
 34/46 anonim ***** válasza:
Ha az en gyerekem igy viselkedne mint a kerdezo, akkor abban a masodpercben at is irtanam a lakast inkabb a nevemre, mert nyilvanvaloan nem all meg keszen egy ekkora dologra. Aztan majd lehet venni sajat erobol lakast, es akkor oda azt enged be, akit akar :)
2021. márc. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
#34, ez is vélemény, köszönöm! mint írtam a lesz*rom a wc-t és ott hagyom metódussal van gond, de ha te ezt megengeded a rokonoknak, lelked rajta.
2021. márc. 14. 15:07
 36/46 anonim ***** válasza:
😂😂😂🤦‍♀️😂😂😂🤦‍♀️😂
2021. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Semmi közöd hozzá
2021. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Meg hívatta magát?? Mekkora bűnt követett ezzel el, mert végső búcsút akár venni egy rokonától. Tudod, nálunk ilyen nem volt, ha temetésre került a sor, hogy rossz szemmel tekintünk arra, akit emiatt egy napra el kell szállásolni. Te egyáltalán belegondoltál abba, hogy mekkora fájdalom lehet valakinek egy temetés? Dehogy gondoltál... Neked a szaros wc fontosabb.

Komolyan, még megértmenélek, ha egy esküvő, vagy szülinap miatt kellene elszállásolni, ami jókedvűen zajlik, de itt egy fájdalmas dologról van szó.

Még valami;nem ugyanaz valakit elkísérni az utolsó útjára, mint majd ha rá érek viszek rá egy szál virágot.

2021. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
19%
Lehet mínuszokba pontozni, de én sem tűrnék meg a lakásomban egy másodpercig sem olyan embert, aki még a wc-t se tudja használni. Aztán hidegen hagyna, hogy temetésre jönne. A lakás nem istálló, hogy más törjön-zúzon, meg sz*rkupacokat hagyjon maga után.
2021. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
39, Végre valaki aki értelmesen gondolkodik az etikettről!
2021. márc. 14. 18:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!