Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ebben a helyzetben...

Mit tudok ebben a helyzetben tenni? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Győri nagybácsim feljön Pestre egy rokon temetésére ha engednek a korlátozásból. Apum bátyja, és meghívta hogy aludjon itt mivel nem érne vissza este 8-ig. Helyesebben a belvárosban lévő lakásunkba, pedig amikor pár éve meghívtuk oda aludni, konkrétan sz*rosan hagyta a vécét, letépte a kilincset véletlenül, stb. Mit tudok tenni? Az igazság szerint, annak a lakásnak a fele az enyém, nagyszülők által. Amikor könyörögtem, mondta hogy az ő testvére, és úgysem lakom ott amíg nem szerzek teljes állást (hogy fizessem a rezsit stb). Ez tény, viszont ösztöndíjból tartom fenn magam, magánórákat is adok szülői házból, így beszállok a kajába, az "eltartás" szinte az hogy fizetik mind az ötünk rezsijét (2 kisebb tesóm van). Mit tudnék tenni a nagybácsival? 19F

2021. márc. 14. 11:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
80%
Temetésre megy ember... Legyél már tisztelettel
2021. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
0%
Kajába fizetsz ahha ezen felül mennyit is költenek rád?
2021. márc. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
45%
Mikor lesz a temetés, ötkor, hogy nem ér vissza nyolcig?
2021. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Akármi is volt, egy napot te ki bírsz nem? De neki egy életre fájdalom lenne, ha azért nem tudna elmenni a temetésre, mert nincs hol aludnia.
2021. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Délután 5 igen. Másrészt nekünk is van lakásunk. Gondoltam hogy én ott alszom, így elfér a családi házban.


Amúgy okosabb ha nem vegyül az ember még temetésre sem ilyen időkben, hanem mondjuk máskor elbúcsúzik egyedül egy szál virággal.

2021. márc. 14. 11:49
 6/46 A kérdező kommentje:
#2, mondtam hogy beszállok a költségekben, a rezsit fizetik, ami egy személyre nem túl sok.
2021. márc. 14. 11:51
 7/46 A kérdező kommentje:
és csak covid végéig van így, amíg normális munkát találok a vendéglátásban.
2021. márc. 14. 11:52
 8/46 anonim ***** válasza:

Keress máshol munkát!


Ne a kifogást keresd!


Máskor búcsúzni? Hol élsz te?


Gondolkozzál már...

2021. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Hát, mi munka után szerettük volna apu temetését, három volt a legkésőbbi lehetőség.
2021. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
51%

Covid végiéig 🤣🤣🤣 akkor életed végéig nem dolgozol????



Még alsó hangon 5 év...ha nem allandóan ebben kell élni

2021. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!