Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ebben a helyzetben...

Mit tudok ebben a helyzetben tenni? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Győri nagybácsim feljön Pestre egy rokon temetésére ha engednek a korlátozásból. Apum bátyja, és meghívta hogy aludjon itt mivel nem érne vissza este 8-ig. Helyesebben a belvárosban lévő lakásunkba, pedig amikor pár éve meghívtuk oda aludni, konkrétan sz*rosan hagyta a vécét, letépte a kilincset véletlenül, stb. Mit tudok tenni? Az igazság szerint, annak a lakásnak a fele az enyém, nagyszülők által. Amikor könyörögtem, mondta hogy az ő testvére, és úgysem lakom ott amíg nem szerzek teljes állást (hogy fizessem a rezsit stb). Ez tény, viszont ösztöndíjból tartom fenn magam, magánórákat is adok szülői házból, így beszállok a kajába, az "eltartás" szinte az hogy fizetik mind az ötünk rezsijét (2 kisebb tesóm van). Mit tudnék tenni a nagybácsival? 19F

2021. márc. 14. 11:26
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
A fővárosi temetők márciusban fél hatig vannak nyitva, ötre már nem vállalnak temetést.
2021. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Semmit!

Szerintem neked a "te 1/2 lakásod a bajod".. Jobb, ha megjegyzed a következő 20-40 évre, hogy a használatról nem te rendelkezel. Gondolom a szüleid a haszonélvezők, illetve a társtulajdonosok, úgyhogy azt engednek oda, akit akarnak, és nyilván el is fogják utána takarítani a szaros wc-t is..

2021. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
53%
Döbbenet, hogy milyen érzéketlen ember vagy. Temetésre megy! Nem igaz, hogy 1 napot nem lehet kibírni.
2021. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
29%

"...konkrétan sz*rosan hagyta a vécét, letépte a kilincset véletlenül, stb. Mit tudok tenni?"


Ilyesmi sajnos megesik.

Nálunk is egy kedves rokon -évente nálunk nyaralnak- valahogy letörte a kilincset. Nem az volt a bajom, hogy megtörtént hanem, hogy nem szólt róla, hetekig a csonkkal kinlódtak. 10 perc alatt kicseréltem egy erősebbre.


Másik ismerősöm meg kiment a wc-re. Pár perc múlva nekem is kellett menni, ki kellett forduljak a szagtól. Pedig ott volt a polcon a kölni.

Na rá egy kicsit "megorroltam". Igaz ők légfrissítőt használnak, nem godnolta, hogy azért van ott a kölni.

Más meg nem találta a wc-kefét. Kicsit jobban körül kellett volna néznie.

2021. márc. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
77%

Tehat egy olyan lakason hisztizel, ami papiron felig! a tied, de lehet, hogy meg 20 evig nem fogod hasznalni? Oke.

Egy napot ki lehet birni, temetesrol van szo, gondolkozzal mar! Ugy beszelsz, mintha evekig ott akarna lakni, mikozben nem errol van szo.


Piciket el vagy tevedve es meg csak 19 eves vagy... Mi lesz kesobb?

2021. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
Na most magánórát nyilván nem szakmunkástanulóként adsz, hanem felsőoktatásban tanulóként, és akkor onnan van az ösztöndíj is. Akkor minden normális munkát akarsz a vendéglátásban? Nekem kicsit úgy tűnik, nem gondoltad eléggé végig ezt a történetet, lásd nincs ötkor temetés...
2021. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Bocsánat négykor, ezt tényleg elnéztem, és max. 1 órás
2021. márc. 14. 12:27
 18/46 A kérdező kommentje:
Nem érzéketlen vagyok, csak egy 58 évestől elvárok alap etikettet (ld. sz*ros WC). ha nem ilyen lenne, nyilván nem sírnék ezen.
2021. márc. 14. 12:28
 19/46 anonim ***** válasza:
Jaja, ha négykor van, akkor még hazaér nyolcig. Szerintem inkább ne ragozd tovább 😂
2021. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Szerinted ha öt, fél hatkor vége, haza lehet autózni az ország másik végébe? Nem!
2021. márc. 14. 12:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!