Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővérem férje semmibe néz,...

Nővérem férje semmibe néz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy én egy egyszerű informatikus vagyok átlagos fizetéssel. Ő meg seftel mindennel nem tudom milyen üzletekből tesz szert nagy pénzekre de nem is ez érdekel, hanem akárhányszor családi összejövetel van, még ha burkolva is de érezteti, hogy ő milyen gazdag én meg mennyire szegény hozzá képest. Múltkor pl az autómba kötött, bele , hogy neki ilyen fapados autó ingyen se kellene, meg, hogy csak a BMW a jó. És ilyen hasonló baromságok.

Viszont lassan kezd elegem lenni belőle. Mit tanácsoltok?


2021. márc. 10. 15:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
86%
Röhögd ki. Azért csinálja, hogy idegesítsen. Ne add meg neki ezt az örömet.
2021. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
70%

Ha nincs hozzá kedved/idegrendszered, akkor tényleg ignoráld.

Ha nagyon felbax (márpedig, abból kiindulva, hogy még kérdést is kiírtál ezzel kapcsolatban, eléggé zavar), kezdj el visszaszólogatni.

Például a "te kocsid xar, bezzeg az én BMW-m" dologra mondhattad volna, hogy "nekem elég nagy farkam van ahhoz, hogy ne a kocsimmal kelljen kompenzálnom, de sajnálom, ha neked kicsi, megértelek" ( itt egy kis "baráti” vállveregetés szánakozó tekintettel) és szerintem csórinak annyi.

Vagy ”jaja, a szomszéd Lakatos Alehándró is most vett hasonló bömöst. Tudod, ez náluk státusszimbólum.".

A többit a fantáziádra bízom 😉.

Amúgy nehogy már te húzd meg magad a SAJÁT családod körében.

2021. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
65%

Mond neki,hogy lehet fapados,de kérdezzük meg a NAVot,hogy mit szól a te autódhoz.

Nekem sógorom volt ilyen. Ausztriában egészen jó életük van. Mindig bekostolt valamivel. Egyszer finoman jeleztem neki,hogy én rám senki sem fogja az ajtót berugni hajnalban, meg nem én alszok pisztollyal a nagypárnám alatt🙂

Ezután soha többet nem beszéltünk ilyenről. Nem cagyunk gyerekek, én az én dolgomat, ő az övét csinálja.

Hogy vagy? Minden rendben? Gyerekek? Ezzel nagyjábol a lényeget meg is beszéljük.

2021. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!