Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a nővérem?

Miért ilyen a nővérem?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon hosszú történet, én már teljesen kivagyok a nővérem viselkedésétől.. Anno volt egy barátja, több évig együtt voltak, semmi gond nem volt, aztán egyszer csak szétmentek és a nővérem megismerkedett egy roma sráccal, aki azóta is megkeseríti a családunk életét. Odáig volt érte a nővérem oly annyira, hogy szült is neki két gyereket, amiket csak azért tartott meg, hogy megfogja vele a roma srácot, mert közben eléggé elhidegült a kapcsolatuk de nővérem akkor is odáig volt érte.. A két gyerkőct amúgy imádom!!!!! Nem tehetnek róla, hogy ilyen felelőtlen szüleik vannak! S a történések, amikor nővérem terhes volt és elment a roma srác családjához, éheztették, biztos, hogy meg is verték, az utcáról evett szilvát, a szobájába fújták be a cigi füstöt, de ő nem, akkor is meg volt bolondulva a roma srácért. Rengeteg cirkusz, ami miatt ki vagyok én is idegileg mert mindig cirkuszolnak! Volt hogy a srác el akart menni tőle és nővérem levágta a gyereket a földre, bár finoman de akkor se normális és ott verte magàt a földhöz a testvérem.. akkor orvost is kellett kihívni hozzá.. aztán telt az idő, a srác visszaköltözött a szüleihez, nővérem egyedül maradt a két gyerekkel albérletbe, amikor megjelent a srác akkor mindig cirkusz volt, nővérem hívta anyut hogy ez meg az van, nemrég el is törte az orrát a nővéremnek a srác, már akkor lépnem kellett volna de nem engedi a párom, hogy belefojjak... a srác családja zsarolgatja a nővéremet, az anyukámat is, mostmár szabadulni akar tőle a nővérem is de nem tud.. időnként elmegy hozzá de nem meri beengedni a srácot, ott veri neki az ajtót.. nemrég elkezdett pasizgatni a tesóm, 2 hét alatt 2 kománál is volt.. tiszta ku.va lett!! Utána amikor már egyiknek se kellett, elment a gyerekekkel a roma sráchoz, ahol elmondta hogy megcsalta, bár màr a srácnak is van másik barátnője.. dirr durr megverték a nővéremet a cigányok, a srác anyja, a srác testvérei is, elvették a gyerkőcöket, nővéremet kicsukták az utcára.. nagy nehezen másnap reggel megszökött a gyerekekkel! Anyámék nem mernek lépni, én nem léphetek mert nem engedi a párom, nyilván ő is fél! A nővérem nagyon sokat változott, gyakran hazudozik, utálja a szüleimet, pedig ők tényleg áldott jó emberek de szerintem azért utál mindenkit mert neki ilyen sorsa lett! Nem normálisan viselkedik, a gyerekekkel se foglalkozik annyit amennyit kellene, nagyon szeretnek minket a gyerekek mert mi és anyukámék foglalkozunk csak velük rendesen, szeretetből! Hiába mondom a nővéremnek, hogy orvosra lenne szüksége, nem érti meg, inkább minket hibáztat mindenért! Anyuék vigyáztak a gyerekekre, ott voltunk mi is, betegen hozta oda őket és amikor haza vitte őket akkor anyuék miatt lettek betegek.. na khm.. a roma srác most el akarja venni a gyerekeket, nővérem nyilván nem akarja adni őket, a sràc zsarolgassa meg az egész családja, hogy a tárgyaláson mondja azt hogy nem ő törte el az orrát stb... komolyan mi normális rendes, dolgozó, tisztességes család vagyunk és komolyan szégyellem a nővéremet! Olyat is csinál hogy nem fürdik napokig, a gyerekek meg nem akarnak fürdeni amikor anyuméknál vannak, na dehogynem fürdés van! Mondja mama! Tiszta igénytelen lett a nővérem, nagyon megváltozott, nem tudom mit tudnék tenni komolyan, hogy visszakapjam azt a nővéremet aki kb6 évvel ezelőtt volt.. :(
2020. aug. 13. 12:38
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocsi nagyon hosszú lett de olyan jól esett kiírni magamból! :(
2020. aug. 13. 12:39
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Jelentsd fel a romát és a családját
2020. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Már régen el kellett volna mennetek a rendőrségre és a gyámhatóságra. A gyerekeket pl. el kellene venni a nővéredtől, mert alkalmatlan a nevelésükre, mint ahogy a roma pasija is. Ha anyukádék vállalják, nekik kellene a gyámnak lenni.
2020. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy párom nem engedi! Mindenki fél! Én nem de mindenki más igen! Anyumék is, a pàrom is, a fiútesóm is, már a nővérem is! :/ nem egyszerű egy roma haddal szemben, még a végén legyilkolnak minket! :/ több testvére is van a srácnak és valamelyik börtönbe is volt! :/ nem egyszerű ez! Most azt mondta nővérem hogy a tárgyaláson mindent elmond őszintén, aztán remélem nem gondolja meg magát! Nemrég is volt olyan, hogy a roma srác ott verte az ajtót hogy engedje be, nővérem bezàrkózott, a srác elment az óvodàba, hogy adják nekik oda a gyerekeket, de nővéremnek annyi esze volt, hogy felhívja az óvónőket, hogy ne adják oda az apának a gyerekeket! Amikor ment értük nővérem úgy kísérte haza az óvónő mert annyira ki volt idegileg a roma srác miatt! Én nagyon sajnálom a gyerekeket is, az egyik még mindig nem tud érthetően beszélni de szerintem a trauma miatt.. min mentek keresztül szegény gyerekek.. gondoljatok bele amikor betörte az orrát a nővéremnek, azt is végig nézték a gyerekek....
2020. aug. 13. 12:51
 5/26 A kérdező kommentje:
Szerintem nővérem öngyilkos is lenne ha elvennénk tőle a gyerekeket! De az a legrosszabb, hogy nem ismeri be hogy beteg! Nem fogadja el a segítséget, hogy neki orvosra van szüksége!
2020. aug. 13. 12:53
 6/26 A kérdező kommentje:
Most múlthéten mi is otthon voltunk anyuéknál meg a gyerekek is, nővérem másik városban dolgozott.. el akartuk vinni a gyerekeket szórakozni, kikapcsolódni, ebédelni étterembe holott még soha se voltak étterembe.. fagyizni ilyesmi minden ami jó a gyerekeknek, telefonon szólt anyum nővéremnek hogy elmegyünk csavarogni a gyerekekkel erre úgy leordította anyumat meg olyan csúnyán beszélt vele!!! Meg ne próbáljuk elvinni a gyerekeket bàrhová is! Meg ne tudja hogy elvisszük a gyerekeket mert ezt meg azt csinál! ( nem értettem hogy mit mondott hogy mit csinál)
2020. aug. 13. 12:56
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Én itt nővéredet nem csak a gyerekeket sajnálom. Jól valaszott nővéred mert közéjük illik a stílusávál, nem sajnálom egy cseppet se mert magának kereste a bajt. Tudta hogy milyen balhés a srác meg a családja mégis mindig visszament hozzá. Az ilyen nőt ők semmibe nézik mert egy utolsó kutya aki bármikor visszamenne hozzájuk. Hívjátok rájuk a gyámügyet hogy legalább a gyerekeknek találjanak valami normális nevelő családot
2020. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Régen pedig nem volt ilyen nővérem! Kinézetileg is nagyon le van hogy is mondjam.. olyan.. nem ad a külsejére egyáltalán! Anyumtól kunyerálja folyton a pénzt, a gyerekekkel zsarolja ha el akar érni valamit, mert tudja hogy imádják a gyerekeket anyumék is! Teljesen másképp viselkednek a gyerekek ha nincs ott nővérem mert èppen dolgozik! Olyan jól elvagyunk a gyerekekkel, folyamatosan játszunk velük, de hogy nem vihetük ki őket az udvaron kívülre?????!!!! Olyan élményt adtunk volna nekik múlthéten amit a saját szüleiktől soha nem kapnak meg! Mert olyan helyre is el akartuk őket vinni ami jó móka a gyerekeknek.. :/
2020. aug. 13. 13:23
 9/26 A kérdező kommentje:
Párom mondta, hogy ne foglalkozzak a nővéremmel, ő csinálja saját magának a bajt.. de én egyszerűen nem tudok nem foglalkozni vele mert csak a testvérem és nagyon sajnálom a gyerekeket hogy ilyen szüleik vannak! :/
2020. aug. 13. 13:26
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Az egy dolog, hogy a nővéred nem normális, mert nem az, pszichiátrián lenne a helye, hogy helyrehozzák, de hogy a szüleid azt végig nézik, hogy teljesen tönkremennek az unokáik?! Nem is értem, mire várnak. Ez magától nem jön helyre, csak rosszabb lesz. Rendőrség, gyámhatóság!
2020. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!