Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a nővérem?

Miért ilyen a nővérem?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon hosszú történet, én már teljesen kivagyok a nővérem viselkedésétől.. Anno volt egy barátja, több évig együtt voltak, semmi gond nem volt, aztán egyszer csak szétmentek és a nővérem megismerkedett egy roma sráccal, aki azóta is megkeseríti a családunk életét. Odáig volt érte a nővérem oly annyira, hogy szült is neki két gyereket, amiket csak azért tartott meg, hogy megfogja vele a roma srácot, mert közben eléggé elhidegült a kapcsolatuk de nővérem akkor is odáig volt érte.. A két gyerkőct amúgy imádom!!!!! Nem tehetnek róla, hogy ilyen felelőtlen szüleik vannak! S a történések, amikor nővérem terhes volt és elment a roma srác családjához, éheztették, biztos, hogy meg is verték, az utcáról evett szilvát, a szobájába fújták be a cigi füstöt, de ő nem, akkor is meg volt bolondulva a roma srácért. Rengeteg cirkusz, ami miatt ki vagyok én is idegileg mert mindig cirkuszolnak! Volt hogy a srác el akart menni tőle és nővérem levágta a gyereket a földre, bár finoman de akkor se normális és ott verte magàt a földhöz a testvérem.. akkor orvost is kellett kihívni hozzá.. aztán telt az idő, a srác visszaköltözött a szüleihez, nővérem egyedül maradt a két gyerekkel albérletbe, amikor megjelent a srác akkor mindig cirkusz volt, nővérem hívta anyut hogy ez meg az van, nemrég el is törte az orrát a nővéremnek a srác, már akkor lépnem kellett volna de nem engedi a párom, hogy belefojjak... a srác családja zsarolgatja a nővéremet, az anyukámat is, mostmár szabadulni akar tőle a nővérem is de nem tud.. időnként elmegy hozzá de nem meri beengedni a srácot, ott veri neki az ajtót.. nemrég elkezdett pasizgatni a tesóm, 2 hét alatt 2 kománál is volt.. tiszta ku.va lett!! Utána amikor már egyiknek se kellett, elment a gyerekekkel a roma sráchoz, ahol elmondta hogy megcsalta, bár màr a srácnak is van másik barátnője.. dirr durr megverték a nővéremet a cigányok, a srác anyja, a srác testvérei is, elvették a gyerkőcöket, nővéremet kicsukták az utcára.. nagy nehezen másnap reggel megszökött a gyerekekkel! Anyámék nem mernek lépni, én nem léphetek mert nem engedi a párom, nyilván ő is fél! A nővérem nagyon sokat változott, gyakran hazudozik, utálja a szüleimet, pedig ők tényleg áldott jó emberek de szerintem azért utál mindenkit mert neki ilyen sorsa lett! Nem normálisan viselkedik, a gyerekekkel se foglalkozik annyit amennyit kellene, nagyon szeretnek minket a gyerekek mert mi és anyukámék foglalkozunk csak velük rendesen, szeretetből! Hiába mondom a nővéremnek, hogy orvosra lenne szüksége, nem érti meg, inkább minket hibáztat mindenért! Anyuék vigyáztak a gyerekekre, ott voltunk mi is, betegen hozta oda őket és amikor haza vitte őket akkor anyuék miatt lettek betegek.. na khm.. a roma srác most el akarja venni a gyerekeket, nővérem nyilván nem akarja adni őket, a sràc zsarolgassa meg az egész családja, hogy a tárgyaláson mondja azt hogy nem ő törte el az orrát stb... komolyan mi normális rendes, dolgozó, tisztességes család vagyunk és komolyan szégyellem a nővéremet! Olyat is csinál hogy nem fürdik napokig, a gyerekek meg nem akarnak fürdeni amikor anyuméknál vannak, na dehogynem fürdés van! Mondja mama! Tiszta igénytelen lett a nővérem, nagyon megváltozott, nem tudom mit tudnék tenni komolyan, hogy visszakapjam azt a nővéremet aki kb6 évvel ezelőtt volt.. :(
2020. aug. 13. 12:38
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Igen csak ők sem mernek lépni mert ha elvennék a gyerekeket a nővéremtől, azt soha nem bocsátaná meg nekik, főleg, hogy még azért is anyumék a hibásak a

mert zümmög a légy!Meg szerintem akkor öngyilkos is lenne a nővérem! Többször mondta már, hogy kinyírja magát! :/ Itt az egyik megoldás az lenne, hogyha a testvérem kezelve lenne pszihiátrián, de hiába mert nem ismeri el, hogy beteg és nem fogadja el a segítséget! :/ Amikor ugye verte magát a földhöz és orvost hívtunk hozzá akkor az orvos adott neki egy tablettát gondolom nyugtató volt, amit nem akart bevenni de végül bevett mert addig nem ment el az orvos, de amint kiment az ajtón az orvos rohant a fürdőbe és meghányatta magàt, hogy kijöjjön a gyógyszer..

2020. aug. 13. 13:33
 12/26 anonim ***** válasza:
22%
nos az a helyzet, h egyet értek az előttem szólókhoz! DE! azt azért ne felejtsük el, hogy ha a gyerekeket elszakítják az anyjától, kaphatnak ők akármilyen rendes nevelőszülőket, meglehet nekik mindenük, a gyerek MINDIG AZ ANYJÁHOZ VÁGYIK VISSZA
2020. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Meg emígy szereti őket a nővérem az látszik csak ez is milyen hogy van hogy napokig nem fürdeti őket, dehát nővérem is biztos a romáktól vette át ezt a szokást! Meg gyakran a telefonját nyomkodja ahelyett, hogy játszana a gyerekekkel! Amikor anyuéknál vagyunk mind, akkor ő mindig csak telefonozik, a család többi tagja meg a gyerekekkel játszik!
2020. aug. 13. 13:55
 14/26 anonim ***** válasza:
69%

Ejnye, de régi történet ez, és ahogy látom, a helyzet csak egyre "jobb" lesz...

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..

2020. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Attól, hogy félig magyar félig roma gyerekek, mi úgy imádjuk őket, hogy azt el nem lehet mondani! Amikor megyünk anyuékhoz és ők ott vannak, tudják, hogy megyünk és már az utcàról hallani ahogyan kiabálják a nevünket annyira várnak minket! Egyből jönnek az ajtóhoz, be nem áll a szájuk úgy csacsognak, énekelnek.. :) Szótfogadnak nekünk, az anyjuknak kevésbé!
2020. aug. 13. 13:59
 16/26 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, kifogás mindig van. Őszintén, szerinted jó helyen vannak a gyerekek? Testi, érzelmi szükségleteik ki vannak elégítve? Nyilvánvalóan nem, hiszen írtad, van, hogy napokig nem fürdetik meg őket. Nem foglalkoznak velük. Az anyjuk orvosi eset. Az egész család balhés, verekedések, családon belüli erőszak van.

Miért nem jelented a gyámügynek akár névtelenül? Te is vétkes vagy, meg mindenki, aki tud erről a nyomorult családról és nem jelez a hatóságoknak.

2020. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Igen! Azóta is ez a helyzet, annyiban változott, hogy már nem imádja a srácot hanem szabadulni akar tőle, meg a réghez képest jobban érdeklik a gyerekek máramennyire, értem ezt úgy hogy a kislányt megtanította bilibe pisilni, a kisfiú már wc-be, bár lehet, hogy az óvónők is tanítottàk!
2020. aug. 13. 14:03
 18/26 A kérdező kommentje:
Azért nem jelentem mert egyszerűen nincs szivem elvenni a gyerekeket a nővéremtől! Ezt a fürdés dolgot is a cigányoktól vette át tesóm, mindenről ők tehetnek, annyira tönkre tették őt idegileg, hogy az valami hihetetlen.. nem is csoda, hogy beleőrül.. nekem durva mindig végighallgatni, hogy mi van, hát mi van akkor amikor ő ott van szemtől szembe a cigány haddal és bántják! :/ most meg ugye félelemben él, nehogy az apa megint menjen hozzájuk és bántsa..
2020. aug. 13. 14:06
 19/26 anonim ***** válasza:
78%
Na ezért kell kerülni a romákat nagy nagy írvben, 1-2 kivétellel MIND ILYEN!
2020. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
41%

#14: nekem is bejött egy "de-zsa-vű" érzés, mikor elkezdtem olvasni...


Kérdező, minek írod ki újra? Nem tetszettek két éve a válaszok...???

2020. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!