Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a nővérem?

Miért ilyen a nővérem?

Figyelt kérdés
Ez egy nagyon hosszú történet, én már teljesen kivagyok a nővérem viselkedésétől.. Anno volt egy barátja, több évig együtt voltak, semmi gond nem volt, aztán egyszer csak szétmentek és a nővérem megismerkedett egy roma sráccal, aki azóta is megkeseríti a családunk életét. Odáig volt érte a nővérem oly annyira, hogy szült is neki két gyereket, amiket csak azért tartott meg, hogy megfogja vele a roma srácot, mert közben eléggé elhidegült a kapcsolatuk de nővérem akkor is odáig volt érte.. A két gyerkőct amúgy imádom!!!!! Nem tehetnek róla, hogy ilyen felelőtlen szüleik vannak! S a történések, amikor nővérem terhes volt és elment a roma srác családjához, éheztették, biztos, hogy meg is verték, az utcáról evett szilvát, a szobájába fújták be a cigi füstöt, de ő nem, akkor is meg volt bolondulva a roma srácért. Rengeteg cirkusz, ami miatt ki vagyok én is idegileg mert mindig cirkuszolnak! Volt hogy a srác el akart menni tőle és nővérem levágta a gyereket a földre, bár finoman de akkor se normális és ott verte magàt a földhöz a testvérem.. akkor orvost is kellett kihívni hozzá.. aztán telt az idő, a srác visszaköltözött a szüleihez, nővérem egyedül maradt a két gyerekkel albérletbe, amikor megjelent a srác akkor mindig cirkusz volt, nővérem hívta anyut hogy ez meg az van, nemrég el is törte az orrát a nővéremnek a srác, már akkor lépnem kellett volna de nem engedi a párom, hogy belefojjak... a srác családja zsarolgatja a nővéremet, az anyukámat is, mostmár szabadulni akar tőle a nővérem is de nem tud.. időnként elmegy hozzá de nem meri beengedni a srácot, ott veri neki az ajtót.. nemrég elkezdett pasizgatni a tesóm, 2 hét alatt 2 kománál is volt.. tiszta ku.va lett!! Utána amikor már egyiknek se kellett, elment a gyerekekkel a roma sráchoz, ahol elmondta hogy megcsalta, bár màr a srácnak is van másik barátnője.. dirr durr megverték a nővéremet a cigányok, a srác anyja, a srác testvérei is, elvették a gyerkőcöket, nővéremet kicsukták az utcára.. nagy nehezen másnap reggel megszökött a gyerekekkel! Anyámék nem mernek lépni, én nem léphetek mert nem engedi a párom, nyilván ő is fél! A nővérem nagyon sokat változott, gyakran hazudozik, utálja a szüleimet, pedig ők tényleg áldott jó emberek de szerintem azért utál mindenkit mert neki ilyen sorsa lett! Nem normálisan viselkedik, a gyerekekkel se foglalkozik annyit amennyit kellene, nagyon szeretnek minket a gyerekek mert mi és anyukámék foglalkozunk csak velük rendesen, szeretetből! Hiába mondom a nővéremnek, hogy orvosra lenne szüksége, nem érti meg, inkább minket hibáztat mindenért! Anyuék vigyáztak a gyerekekre, ott voltunk mi is, betegen hozta oda őket és amikor haza vitte őket akkor anyuék miatt lettek betegek.. na khm.. a roma srác most el akarja venni a gyerekeket, nővérem nyilván nem akarja adni őket, a sràc zsarolgassa meg az egész családja, hogy a tárgyaláson mondja azt hogy nem ő törte el az orrát stb... komolyan mi normális rendes, dolgozó, tisztességes család vagyunk és komolyan szégyellem a nővéremet! Olyat is csinál hogy nem fürdik napokig, a gyerekek meg nem akarnak fürdeni amikor anyuméknál vannak, na dehogynem fürdés van! Mondja mama! Tiszta igénytelen lett a nővérem, nagyon megváltozott, nem tudom mit tudnék tenni komolyan, hogy visszakapjam azt a nővéremet aki kb6 évvel ezelőtt volt.. :(
2020. aug. 13. 12:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
76%
19: ja-ja, az előítéletesség (valójában mások tapasztalata) életet ment! :)
2020. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Csupán csak jól esett kiírni magamból mert ezekről a problémákról másnak nem beszélhetek! :/
2020. aug. 13. 14:43
 23/26 anonim ***** válasza:
82%

Jajj ne, egy balhes roma csalad? Mi johet meg?



Pfejj. Olyat tudnek irni hogy bannolnanak..



Nem is ertem miert vagyunk romagyulolok..

2020. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
78%

Stockholm szindróma.

Külső segítséget kellene kérni.

2020. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező..

A nővéredet véded, hogy el ne vegyék tőle a gyerekeket, mert ő azt nem bírná, közben meg a gyerekek fognak tönkremenni, hozzászokni a fürdés mellőzéséhez, továbbra sem fognak tudni normálisan beszélni. Mindezt azért, mert a nővéred egy ostoba liba, aki öngyilkossággal fenyegetőzik, ha valami nem úgy történik, ahogy ő elképzeli.

2020. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
97%

Már bocsánat, de ki nem szrja le a Nővéredet? Az ő döntése volt 2x is lepulyázni egy minősíthetetlen palinak, megérdemli a sorsát.

De azt van szívetek elnézni, hogy a két gyereke tehetetlenül nyomorog és nem tesztek semmit ezügyben...? Döbbenetes. Ezeknek a gyerekeknek még az intézetben is jobb helye lenne, állítom...

2020. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!