Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővérem férje semmibe néz,...

Nővérem férje semmibe néz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy én egy egyszerű informatikus vagyok átlagos fizetéssel. Ő meg seftel mindennel nem tudom milyen üzletekből tesz szert nagy pénzekre de nem is ez érdekel, hanem akárhányszor családi összejövetel van, még ha burkolva is de érezteti, hogy ő milyen gazdag én meg mennyire szegény hozzá képest. Múltkor pl az autómba kötött, bele , hogy neki ilyen fapados autó ingyen se kellene, meg, hogy csak a BMW a jó. És ilyen hasonló baromságok.

Viszont lassan kezd elegem lenni belőle. Mit tanácsoltok?


2021. márc. 10. 15:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
63%
#17 Azért kérdeztem mennyi idős, mert ha 16, akkor a nővérével dumálhatna erről stb, nyilván gyerek, és mint érett férfi egy 16 évessel nem lehet rivalizálni. Ha mondjuk 26, az más, a testvéri kapcsolat jól meglehet törve, ha annyira se képesek, hogy 3-an, a csávóval együtt leüljenek és elmondja, mi a gond. Én pl. simán leülnék a csávóval egy-egy székre és elmondanám mi bánt, hiszen ő jött később a "családba", neki kell alkalmazkodni.
2021. márc. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
80%
Én mosolyognék és megvonnám a vállam. Max beszólnék vmit, pl. hogy legalább az én vagyonomat biztosan nem fogja elvinni a NAV vagy ilyesmi. De amúgy egyik füleden be, másikon ki. Ha leállsz vele vitázni, az csak olaj lenne a tűzre, mert azt hinné irigy vagy és még jobban inzultálna. Gondolj arra, hogy nála mentálisan hatalmas problémák lehetnek, ha ezzel kell kompenzálnia.
2021. márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
49%
Egyrészt szerintem túlreagálod, nem kéne mindent magadra venned. Valószínűleg kissé irígyled a pénzét és a kocsiját ezért bánt ez ennyire. Ha ez így van, akkor a következő sértő megjegyzésénél megfogod a grabancát és az arcába ordítod, hogy innentől fogva tisztelettel beszéljen veled. Ebből érteni fog.
2021. márc. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
65%

Nyugodtan szólj vissza neki, attól mert a sógorod ugyan olyan idegen, főleg hogy még próbál beszólogatni, még idejében kell lerendezni az ilyen dolgokat.

Mert a végén még megszokja és folyamatosan téged fog "szekálni".

2021. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol te vele,hogy miket ugat?Te férjed?Nem.Nem neked kell elviselned.Azt az időt meg úgyis kibírod,nem fogsz tőle szörnyethalni.
2021. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
70%
Mond meg neki egy ilyen beszólásnál, hogy nem kell állandóan a pénzével kompenzálnia a kis farkát, mert nem érdekel téged.
2021. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
46%
Pont az ilyen nővéred baratja félék miatt vannak a nagyobb autósok lenézve. :/ Először is NE gondold azt, hogy kevesebb lennél nála és igen, jól írják a többiek, védd meg magad. Nekem is Porsche Panameram van, de sosem nézem le az átlagos autókat, a 20-30 éveseket sem, a közhiedelemmel ellentétben mindíg átengedem a gyalogost. DE azért egy ilyen autó birtoklasahoz (pl igazi normalis 20-30 millas BMW stb) kell inteligencia, és ezeknek eléggé nagy a szervízigényük is, így egy 19 éves volvom van mellette. :D A biztonsag kedvéért :D Szóval ne vedd magadra, ne foglalkozz vele! Nem vagy nála kevesebb.
2021. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
21 A kérdező informatikus, így nyilván több mint 16 éves, és a nővérének a férjéről van szó, nem csak a pasijáról.
2021. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
83%
Mondd meg neki, hogy de te legalább nyugodtan alszol éjszaka (nem kell félned, hogy egy sértett üzlettárs, vagy a TEK rád töri az ajtót az éjszaka közepén).
2021. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
40%

Mond neki azt, hogy te NEM ÉGETNÉD magadat kigyulladó fos béjemwékkel.

Majd mutasd meg neki az alábbiakat:



[link]

[link]

[link]


[link]

2021. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!