Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővérem férje semmibe néz,...

Nővérem férje semmibe néz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy én egy egyszerű informatikus vagyok átlagos fizetéssel. Ő meg seftel mindennel nem tudom milyen üzletekből tesz szert nagy pénzekre de nem is ez érdekel, hanem akárhányszor családi összejövetel van, még ha burkolva is de érezteti, hogy ő milyen gazdag én meg mennyire szegény hozzá képest. Múltkor pl az autómba kötött, bele , hogy neki ilyen fapados autó ingyen se kellene, meg, hogy csak a BMW a jó. És ilyen hasonló baromságok.

Viszont lassan kezd elegem lenni belőle. Mit tanácsoltok?


2021. márc. 10. 15:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen nagyképű, toxicus embereket kikötözném legszívesebben egy fához úgy 3-4 napra.
2021. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%

Hát pár mondatból Én ezt az egész történetet nehezen tudnám megmagyarázni.


Szerintem a belül üres emberek mindig venni/birtokolni akarnak dolgokat, sokszor drága, de felesleges holmikat. Más dolog önmagunk jutalmazása és más dolog kifelé mutatni valamit. Lehet méregdrága Gucci ruhákban járni, BMW-t venni hitelre, ha otthon a négy fal között meg eszed a vízbe grízt. Mindenki olyan használati eszközöket vesz, amiket megengedhet magának, nincs ebben semmi szégyellni való. A segédmunkás is hasznos része a társadalomnak és a bróker is. Minden kéznek megvan a helye.


Írtad, hogy az ürge kétes dolgokból szerzi a pénzt. A könnyen jött pénz, általában könnyen is megy, nekem gyanús, hogy el is szórja.

2021. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
78%

A nővéred se szól rá?

Vagy ha ez a magatartás tetszik neki, akkor nem mennék családi összejövetelre!

2021. márc. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
68%
Verd pofába
2021. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
76%
el kell dugni a cipőjét a legközelebbi összejövetelen, abból majd tanul.
2021. márc. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
66%
Mennyi idős vagy? A nővéred? A pasija? Volna jó válaszom, de ez fontos ebben az esetben.
2021. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
73%
16 miert fontos?
2021. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%
Xard le az a legjobb és a találkozásokat ritkítsd amennyire csak lehetséges.Nálunk párom hugának a férje olyan érdekes figura és el van magától ájulva nem kicsit és érzem is hogy rühell engem de én nem foglalkozok vele🤷‍♂️🤷‍♂️Nem szólt be szemtől szembe és nem is hallottam vissza semmit sem de tuti a feleségével/sógornőmmel/kibeszélnek engem vagyis bennünket de mi letojjuk és nem is téma🤣🤣Kutyát nem érdekli ez az irritáló fax
2021. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
73%

Magamból kiindulva és kis önkritikával élve: ha csak ideje-órája csinálja ezt, akkor jó eséllyel az van, hogy nem régóta keres jól és még új neki a dolog.

Emlékszem amikor én anno szinte tényleg a nettó semmi után hirtelen havi 7-jegyű jövedelemre ugrottam és kis túlzással be nem állt a pofám, hogy mekkora király vagyok, de szerencsére elég gyorsan rájöttem, hogy a sintérről kivert kóbor korcs kutyát nem érdekli.

Szerencsére ez az esetemben még azelőtt megtörtént, hogy barátokat vesztettem volna el (bár az is tény, hogy voltak, akiket ezzel én inspiráltam többre).

A fentieket figyelembe véve én azt tanácsolnám, hogy simán várd ki, amíg "kinövi" (mert tényleg az a legjobb kifejezés rá), addig meg burkoltan jelezd, hogy téged ez most nem nyűgözött le. Ha nem egy tűrhő paraszt az ember, akkor elég gyorsan rá fog jönni, hogy fkalapként néznek rá.

2021. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
85%

Mondd meg hogy te legális munkával kerested meg a rávalót.

Az autóval meg te jársz, és neked teljesen megfelel.

Ha bunkózni akarsz akkor mondhatod hogy te nem pénzzel leplezed a modortalanságod, vagy kompenzálod a kis p*cs*det.

2021. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!