Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel jár, ha a páromat...

Mivel jár, ha a páromat bejelentjük a mi lakcímünkre? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Anyukám házában élünk vidéken. Párom Budapestre van bejelentve. A munkahelye akkor fizetné az útiköltségét, ha vidéki lakos lenne, tehát, ha be lenne jelentve hozzánk, anyukámhoz. Anyukám ezt nagyon nem akarja. De miért, járhat bármilyen kockázattal ez a lépés? Ha esetleg valaki tudja, kérem írjon. Köszönöm
2010. aug. 17. 16:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, minden válaszolót felpontoztam. Utolsóval különösen egyetértek, jó, hogy idős már, meg fél mindentől, de azért mindennek van határa.
2010. aug. 17. 16:44
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Nme valószínű, hoyg szakítotok, hiszen ő nem abarátod, udbarlód, hanem az élettársad. Úgymond a férjed, gyereked apja. Elvileg a sírig tervezitek együtt, nem?
2010. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ELNÉZÉST, NEKEM IS LENNE EGY KÉRDÉSEM, VÁLASZOLJATOK NEKEM IS, LEGYETEK SZÍVESEK. Köszönöm :)))


Ha vkinek van tulajdonrésze vhol, mondjuk Budapesten, és bejelentkezik akár állandóra, akár ideiglenesen pl. Győrben, akkor érheti őt vmi kár a tulajdonrész szempontjából?


Előre is köszi, és elnézést a kérdezőtől, de tök értelmes válaszok jönnek :)))

2010. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Ha vkinek van tulajdonrésze vhol, mondjuk Budapesten, és bejelentkezik akár állandóra, akár ideiglenesen pl. Győrben, akkor érheti őt vmi kár a tulajdonrész szempontjából?"


Nem érhet semmi, mert a tulajdonjogod a földhivatalnál van bejegyezve, annak semmi köze sincs a lakcímedhez, lakjál bárhol, bárhogy. :)

De ahogy olvasom, tulajdonrészed van, tehát osztoztok...vigyázz, nehogy tulajdonostársadnak komoly tartozása legyen, és a végrehajtó esetleg rátegye a kezét...

2010. aug. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én voltam az alkérdező. köszönöm szépen a választ, a fő kérdezőnek meg a megértést :)
2010. aug. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Dehogy jár ilyenekkel! Ha nem akarod, hogy hozzátok legyen bejelentve, akkor bemész az önkormányzathoz vagy írsz egy levelet és kéred a kényszerkijelentését."


Bocs, de szerintem te még nem jelentettél ki kényszerkijelentéssel senkit otthonról. Én már igen.

2010. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Talán a kérdező anyukája sem lenne ilyen "vaskalapos", ha összeházasodnának.
2010. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!