Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha "más körökből valók vagyunk...

Ha "más körökből valók vagyunk" lehet közöttünk valami?

Figyelt kérdés

Van valaki aki tetszik nekem. Én is szimpatikus vagyok neki, kedveljük egymást. Az ő édesanyja közgazdász (dr.) az édesapja pedig orvos. Ő is nagyon jó tanuló volt mindig, egyetemre jár, külföldön tanult 2 évet. Én sem tartom magam butának, bár nekem csak OKJ-s szakmám van. Az unokatestvérem ismeri ezt a fiút és észrevette, hogy tetszik nekem, de azt mondta, hogy felesleges róla álmodoznom, mert kettőnk között ég és föld van. Az én szüleim egyszerű polgári munkát végeznek (villanyszerelő, titkárnő).


Mit gondoltok? Tényleg esélytelen a dolog?


2010. aug. 17. 14:12
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg egy visszafogott félénk pasiról van szó.

Meg még egy pár hete is ugyanígy el kellett volna menni valahova, és akkor mondtam is neki, hogy menjünk együtt. Erre igent mondott, már meg is beszéltük, hogy mikor megyünk meg hogyan, de sajnos közben kiderült hogy őt azon a napon már nem tudták fogadni, így nem együtt mentünk. Na de tényleg összeszedem magam és hétfőn megkérdezem. Legalábbis nagyon remélem hétfőn találkozunk...

Köszi a választ :)

2010. aug. 20. 11:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!