Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha "más körökből valók vagyunk...

Ha "más körökből valók vagyunk" lehet közöttünk valami?

Figyelt kérdés

Van valaki aki tetszik nekem. Én is szimpatikus vagyok neki, kedveljük egymást. Az ő édesanyja közgazdász (dr.) az édesapja pedig orvos. Ő is nagyon jó tanuló volt mindig, egyetemre jár, külföldön tanult 2 évet. Én sem tartom magam butának, bár nekem csak OKJ-s szakmám van. Az unokatestvérem ismeri ezt a fiút és észrevette, hogy tetszik nekem, de azt mondta, hogy felesleges róla álmodoznom, mert kettőnk között ég és föld van. Az én szüleim egyszerű polgári munkát végeznek (villanyszerelő, titkárnő).


Mit gondoltok? Tényleg esélytelen a dolog?


2010. aug. 17. 14:12
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
100%
Najó, de azért bűnöző se legyen, hiába szereted :D
2010. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
77%
Ez már nem a középkor.Simán összejöhettek!Hajrá!
2010. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Külön világban léteztek... (Ossian).

http://www.youtube.com/watch?v=WT07tzi11iw

2010. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Anyu nem él, de betanított munkás volt egy galvanizáló műhelyben

Apám: BKV-s

Én: OKJ-n tanulok


Párom szülei: közgazdászok, apuka doktorit is lettet.

Párom: diplomás, informatika


4,5 éve együtt vagyunk. :) Nem esélytelen, megéri a próbát. :)

2010. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

szia


nálunk pont fordítva van. az én szüleim értelmiségiek voltak, mindketten két diploma, jó munka, stb...

én is már a második egyetemet csinálom.

a párom nem buta, nem hülye, teljesen értelmes ember.

ő szakmunkást végzett, szereti a szakmáját, abban dolgozik.

a szülei dettó.

jól éltek, jól élnek. semmi gond.


de nagyon sokban különbözünk...

és ezek tényleg lehetnek súrlódási pontok...

más az értékrendünk. ő azt várja el egy nőtől, hogy házias legyen. én pedig minden vagyok, csak az nem...

irtózom attól, hogy hétköznapi nő legyek, aki háztartást vezet és gyereket nevel...

szóval meg vannak a problémáink, próbálunk csiszolódni.


nem tudom fordított esetben milyen lehet, de az biztos, hogy az otthonról hozott dolgok nagyban meghatározzák egy ember életét...

2010. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

szerintem az a fontos, h mindketten tudjátok tisztelni a másikat úgy ahogy van, fiatal vagy, lehetsz még te is diplomás (nem kell ha így boldog vagy). A szüleidre meg legyél büszke, mert dolgozó, becsületes emberek!

Szerintem hajrá, ha kölcsönös a szimpátia, akkor bármi lehet!

2010. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

elméletileg nem esélytelen, de már egy nagyon nagy minusz pont a témában, hogy kételkedsz és leírod, hogy ti polgáriak, te csak okj, stb, ergó neked már esélyes vele szemben egy kisebbségi komplexus.


csak akkor van értelme, ha képes vagy ezen túllépni és nem tekinteni magadat szarabbnak nála. és persze ismerni kell a srácot. lehet valami sznob akkor az megint egy nagy mínusz.

2010. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak elkeseríteni, de a kedves szülei ki fognak csinálni, és le fognak k.urvázni a hátad mögött. Az összes ilyen, magát felsőbbrendűnek tartó kö.csög ezt csinálja. Azt hiszi, hogy ő übermensch, pedig nem az, csak szerencsésen alakult az élete, jó helyre született, tanulhatott. Tényleg, komolyan mondom. Az ilyeneknek csak a pénz és a pozíció számít, nem az, hogy milyen ember vagy. Szerintem kerüld a családot amilyen messzire csak bírod.
2010. aug. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

14.44 te hihetetlenül buta vagy. komolyan mondom.

ezért nem fogsz soha kitörni abból, amiben élsz, mert csak irigykedni tudsz, ahelyett, hogy önerődből tanulnál...

2010. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Remélem igazatok lesz és összejövünk, mindezektől függetlenül :D Egyébként bennem ez a dolog nem merült fel eddig, csak az unokatesóm mikor mondta kicsit elbizonytalanodtam...


Más kérdés: nem kellemetlen ha lány létemre én mondom neki, hogy menjünk együtt? :) Nem jön ki rosszul ez a dolog?

2010. aug. 17. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!