Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy fiúval,...

Megismerkedtem egy fiúval, lassan 4hónapja, azt hiszem komolyabb is lesz a dolog közöttünk, de félek majd elhívni hozzánk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bővebben, a szüleim elváltak már két éve, és anyukámmal, meg a kis tesómmal maradtam lassan 2éve, és ezt a házat pénzügyi okok miatt nem igazán tudtuk még felújítani.Régi parasztházban lakunk, szóval a fűtés úgy van megoldva, hogy a 2szobában kandalló van, és a fürdőszobában a meleg vizet úgy tudjuk megoldani, ha bojler alatt begyújtunk. Még a padlózat is elég rossz állapotban van, de a szőnyeg vmennyire takarja. Különben minden tiszta, szóval ennek ellenére minden rendben van, takarítunk. De nekem azért még is rossz, mert mielőtt nem váltak volna el a szüleim akkor más házban laktam, nem volt ilyen, hogy a szobámat kandallóval kell fűteni. És a fürdés is könnyen zajlott. Mondjuk biztos sokan mások is vannak így vele. Nagyon félek attól, hogy "lenéz" majd ez a mostani fiú, vagy nem is tudom, egyszerűen lehet csak nekem lesz elég ciki, hogy nekik szép házuk van, velem ellentétben meg nagyon nem. A barátnőim viszont szoktak kijárni hozzám, nekik is nagyon szép házuk van, de ha lehet mindig itt vannak nálam..ha ebből a szempontból indulok ki, hogy mivel szeretnek, akkor nem a házamat fogják nézni, akkor ez a fiú sem. Nektek erről mi a véleményetek?
2010. aug. 20. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad is, ha szeret, akkor nem a házad fogja nézni.(:
2010. aug. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a véleményem,hogy a kandalló baromi gyönyörű!Nem véletlen,hogy a jól kereső emberek hétvégi házaik,mind régi típusú "parasztház"-ak,ahol a plafonon még látszik a gerende,régi hajó padló van és kandalló!Nagyon szép lehet!Biztos,hogy másmilyen,mint a mai modern házak,de épp ezért van ennek bája.Ha tisztaság van,akkor pedig pláne nincs miért aggódnod.Ne izgulj emiatt.Nagy dolog egy kapcsolatban,ha valakit bemutatnak otthon és megmutatják a házat.Az már nem futó viszony.Mutasd meg neki a szobád,a régi emlékeid,kedvenc dolgaid,nem lesz baj,ne izgulj!!!!
2010. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*gerenda
2010. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, kishíján megkönnyeztem a beírásodat... Sajnálom, hogy a teljes komfortból a mostanira kellett váltani. Ennek ellenére sem panaszként, hanem tényként mesélted el. Nagyon szépen fogalmaztál és szinte kifogástalan a helyesírásod. Kitűnik, hogy szeretnek, van vonzó kisugárzásod. Akit ezek után a ház állapota érdekel és ettől tenné függővé a kapcsolatot veled... Nem minősítek, remélem, hogy sokkal normálisabb a srác ennél, mert abban a házban Te vagy az igazi kincs!
2010. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
voltam hasonló helyzetben, én is éreztem magam kényelmetlenül a házunk miatt.....de rájöttem, ha hozzánk jött vendég én mindig szeretettel fogadtam és mindent megtettem h jól érezze magát, hiába a feltételek, mindenki mosolygósan távozott tőlünk....nem te tehetsz róla, szerintem bátran hivd meg majd a fiút, ha eljön az ideje!
2010. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mondtad, hogy mindenkid inkább Nálatok szeret lenni. Biztos van abban a házban valami ami olyan, hogy a barátok szeretnek oda járni jól érzik magukat. Szerintem lehet, hogy a barátod meglepődik majd, de valószínűleg pár perc múlva jól fogja Ő is érezni magát és nem is fogja nézni, hogy miben laksz. Ha szeret úgyis megérti.

Sok sikert!

2010. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huhh.. hát nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mindegyik válaszoló nagyon aranyos volt. :):) Leginkább a 4.válaszoló. :) Tényleg még egyszer köszönöm, most egy kicsit megnyugodtam. :]
2010. aug. 20. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!