Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy csúnyácska...

Megismerkedtem egy csúnyácska férfivel, a családom nagyon ki van akadva?

Figyelt kérdés

A férfi, akibe beleszerettem egy nagyon jószívű, humoros, ambiciózus, rendes ember, de külsőre nem egy "adonisz". A testére mondjuk sokat ad és igényes, de az arca tény, hogy egyáltalán nem helyes. Ezzel ugyebár nem tud mit kezdeni, de nekem így is nagyon tetszik.

A családom viszont folyton elmondja, hogy nem hozzám való, keressek egy helyesebb férfit.

Tudom, nem az ő életük és nem rájuk kell hallgatnom, de ez eléggé megmérgezi a kapcsolatunkat (mármint a családommal).


2011. szept. 8. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy az nekik? Már bocsánat de eléggé felszínes családod van!
2011. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a családoddal, ondd el nekik mi minden volt, ami miatt párod mellett dönöttél, és hogy hagyjanak ezzel békén, mert ez bánt Téged. Nekik az lenne a jó, ha boldog lennél. És ha ez a férfi Téged boldoggá tesz, fogadják el.
2011. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
*mondd
2011. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább annak örülne a családod, hogy végre boldog vagy valakivel! Egy idő után úgyis kénytelenek lesznek beletörődni a helyzetbe. Elvégre a Te életed, Te döntésed és nem az övüké, akár tetszik nekik a választottad, akár nem!
2011. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőlük, hogy jobban örülnének-e egy jóképű, de szemét férfinak. Vagy akár csak egy rendes pasinak, aki elég jól néz ki, de mégsem vagy belé szerelmes. Semmiképp ne befolyásolja a kapcsolatod a pároddal, a családod meg majd megbékél vele. :)
2011. szept. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg hogy ismerjék meg előbb. A külső csak az első két hétben fontos, utána általában megismerjük a másikat és már elfogadjuk olyannak amilyen. Sokat találkozzanak és majd megszokják.
2011. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben biztos beszólnék a "kedves családomnak", hogy én szégyellem magam helyettük is, amiért ez alapján ítélnek meg valakit, mindenesetre nagyot csalódnék bennük, ha velem ilyen megesne.

Azon meg minden esetben fel fogok háborodni, ha ők akarják eldönteni, én kivel járjak. Mi közük hozzá???

2011. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a csúnyácska, ha jó teste van és ápolt? A családod annyira szép?
2011. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fúúúúúú de ki tudok akadni, ha valakit a külseje miatt ítélnek el. :@ Ki nem ...... le, hogy milyen????? neked tetszik, akkor mi az akadály??? Neked kell, hogy tessen, nem a családodnak. És egyébként is, milyen család az, aki a szíved választottját bírálja? Ráadásul egy olyan piti "probléma" miatt, mint a külseje. -_- Tegyél rájuk magasról. Ahogy te is írtad, ez a te életed.

L/17

2011. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A szépség önmagában semmit nem ér, ha nem párosul érző szívvel, korrekt természettel, empátiával és még sotolhatnám. Röviden: csak a szívedre hallgass! Nem fog cserben hagyni.
2011. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!