Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Lányok! Kit néztek meg...

Fiúk/Lányok! Kit néztek meg jobban? Aki szép v. aki csúnyácska? Miért néztek meg másokat?

Figyelt kérdés

Sokszor észrevettem már, hogy bámul, megnéz egy lány vagy egy fiú. Na most azért nem értem igazából a dolgot, mert szerintem nem vagyok annyira szép, se különleges. ( A fejemet igaz néha túl kicsinek és keskenynek látom a magasságomhoz képest, talán ez a gond?:D )

A kérdésem az lenne, hogy ha úgy belegondoltok, kiket szoktatok megnézni, aki szép vagy aki nem? Vagy írnátok-e sztorikat ezzel a témával kapcsolatban?

Olvastam már ezt-azt, hogy ha vki nem szép, akkor az inkább meg se nézik...de nem tudom, szeretnék őszinte válaszokat kapni!

Előre is köszönöm:)


2011. júl. 23. 10:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
én azokat nézem meg jobban, több ideig aki tetszik nekem. lehet fiú vagy lány. lányoknál akit szépnek tartok. a fiúkat szeretem, de ettől független a szép nőket is megnézem. (pl ötleteket venni a haj, ruha, smink) aki nem vonzó számomra rápillantok, de nem időzök el rajta. 22L
2011. júl. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem is sokszor bámulnak, és rohadtul tud idegesíteni! (Nem vagyok csúnya) Vagy azért bámulnak mert csúnyának tartanak, vagy mert szépnek, sajna nem lehet az emberek fejébe látni :(
2011. júl. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
leginkább a szépeket és a csúnyákat nézik meg aki semleges azt nem annyira mert egy csúnya is kitűnik a tömegből vonzza a tekintetet de te lehet h szép vagy.
2011. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézem meg aki szép és különleges. Szeretem a szép dolgokat, legyen az fiú, lány, állat, természet stb. A csúnyát csak akkor nézem meg ha tényleg valami nagyon fura, de azt sem sokáig, mert nem akarom megsérteni.
2011. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

értem:) azért érdekelne, mert pl. én hallottam, hogy rám azt mondják, csúnya vagyok, de mondták már az ellenkezőjét is, ezért nem értem...mert sokszor arra gondolok, hogy mivel nem vagyok egy szépség, akkor azért nézhetnek, mert feltűnően csúnya vagyok?:D

köszönöm amúgy a válaszodat:) még szívesen olvasok másoktól is véleményeket, tapasztalatokat:)

2011. júl. 23. 11:05
 6/24 A kérdező kommentje:
közben látom jöttek újabb válaszok:) nektek is köszönöm a véleményeket:)
2011. júl. 23. 11:06
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
azért nézd meg azt is hogy ki mondta hogy csúnya vagy. lehet irigység. amúgy meg nem hiszem hogy valaki ne tudná magát ennyire bekategorizálni hogy szép vagy csúnya. mert ez 2 véglet. ha sokan megbámulnak akkor szép vagy, hidd el. a férfiak nézéséből is ki lehet szűrni, meg a nők irigykedő végigméréséből. ne foglalkozz ezzel, örülj neki hogy vonzó vagy mások számára.
2011. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint a nőket nézem sokáig, végig követem a tekintetemmel, ha nagyon csinos és bejön nekem. A rondákra csak épp ránézek de nem időzök sokáig.


Viszont amikor engem néznek fogalmam sincs, hogy azért-e, mert bejövök nekik, vagy azért mert ultra ronda vagyok a szemükben. Fura ez!

2011. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 lovelyne ***** válasza:
100%
A pasikat akkor nézem meg tüzetesen ha nagyon jól néznek ki tetőtöl talpig.A lányokon csak a ruhájukat nézem meg,már amelyik divatosan öltözködik!Néha ötletet merítek ezekből.:)
2011. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Velem is ez van pontosan. Amúgy én azt nézem meg, aki érdekesnek tűnik... pl. a múltkor volt egy ronda, őrült nő, aki magába beszélt és előre-hátra lovagolt az ülésen, miközben csipszet evett, alig tudtam levenni róla a szemem.:D de a szép embereket is ugyanúgy megnézem.
2011. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!