Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy csúnyácska...

Megismerkedtem egy csúnyácska férfivel, a családom nagyon ki van akadva?

Figyelt kérdés

A férfi, akibe beleszerettem egy nagyon jószívű, humoros, ambiciózus, rendes ember, de külsőre nem egy "adonisz". A testére mondjuk sokat ad és igényes, de az arca tény, hogy egyáltalán nem helyes. Ezzel ugyebár nem tud mit kezdeni, de nekem így is nagyon tetszik.

A családom viszont folyton elmondja, hogy nem hozzám való, keressek egy helyesebb férfit.

Tudom, nem az ő életük és nem rájuk kell hallgatnom, de ez eléggé megmérgezi a kapcsolatunkat (mármint a családommal).


2011. szept. 8. 19:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Valami mas bajuk lehet evvel a kapcsolattal, vagyis avval a helyzettel, hogy van szerelmed: ebben nem tetszik nekik valami.

Csak talan azt gondoljak, hogy a kulsejebe valo belekotes az, amivel meg tudjak mergezni a kapcsolatodat, és el is találták, mert sikerult nekik....

35N

2011. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, latomn, hogy nem a szerelmi kapcsolatod, hanem a csaladdal valo kapcsolatod mergezodott meg!

Az nem baj!

Ezt nevezik leválásnak!

Sok irodalmat olvastam 3 temaban:

1. felnövés (lelki kriteriumai)

2. boldogsag (kriteriumai)

3. a sors alakitasanak kepessege (ennek feltetelei)


Es mind a 3 temaban (felnoves elérése, boldogsag megszerzése, sorsalakitasi hatalom a sajat eleted felett) UGYANAZ jelentett a feltetelt, fordulopontot. Tudod, mi volt az? Ezeknek az ÁRA az (amit nap mint nap meg kell érte fizetni akár!), hogy MERNI a SAJÁT szuksegleteidet kovetni, fuggetlenul attol, hogy mit szolnak hozzá mások.

Cserébe a szerelemért ez az ÁR, hogy megkapod az ellenszenves hozzászólásokat is a csaladodtol.

És igen, meg fog romlani a kapcsolatod veluk emiatt, meg minden mas miatt is, amiben MEGMUTATKOZIK, hogy tőlük kulonbozo szemelyiseg vagy, felnott, onallo, es kezdenek kinyilni a szirmaid - és igen, meg fogja latni a vilag - a csaladodat is beleertve - , hogy KI

VAGY valojaban. Eddig fogalmuk sem volt, ki vagy, mire van szukseged, minek orulsz... ezt Te tudod jobban, ebben TE vagy a kompetens, ők meg csak lesnek,

hogy KI EZ? Igen, ez a felnovés!:)

35N

2011. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek, hogy ez a te életed és rosszul esik hogy ne piszkáljanak.
2011. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!