Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha "más körökből valók vagyunk...

Ha "más körökből valók vagyunk" lehet közöttünk valami?

Figyelt kérdés

Van valaki aki tetszik nekem. Én is szimpatikus vagyok neki, kedveljük egymást. Az ő édesanyja közgazdász (dr.) az édesapja pedig orvos. Ő is nagyon jó tanuló volt mindig, egyetemre jár, külföldön tanult 2 évet. Én sem tartom magam butának, bár nekem csak OKJ-s szakmám van. Az unokatestvérem ismeri ezt a fiút és észrevette, hogy tetszik nekem, de azt mondta, hogy felesleges róla álmodoznom, mert kettőnk között ég és föld van. Az én szüleim egyszerű polgári munkát végeznek (villanyszerelő, titkárnő).


Mit gondoltok? Tényleg esélytelen a dolog?


2010. aug. 17. 14:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném...de ahhoz nagy érzelmi intelligenciával kell h rendelkezzetek...szerintem sikerülhet...egy próbát megér...:)
2010. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem esélytelen! Nem egy ilyet ismerek, és jól megvannak. Főleg, hogy épp te vagy a nő. Fordított esetben lenne inkább probléma.
2010. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
unokatesód h.lyeséget beszél
2010. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:
78%
Biztos te is láttál rajzfilmet, filmet, ahol ugyanez volt a szitu. Valami alapja csak van ezek szerint, szóval simán. :)
2010. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
79%
Unokahúgom orvos a barátja kőműves. ÉS nagyon szeretik egymást.
2010. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Szombaton úgy gondoltam elhívom valahova (illetve amúgy is egy helyre mentünk volna) és szerettem volna megemlíteni neki, hogy menjünk együtt. De ezek után nem tudom merjem-e neki mondani...Meg úgy egyáltalán emiatt én rosszabb lehetek-e a szemében? Egyébként biztos kedvel engem, ha másként nem legalább haverként, szóval eddig azt gondoltam lehetne közöttünk akár más is, de elbizonytalanodtam...
2010. aug. 17. 14:18
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Manapság már nem gond az ilyesmi, csak a szappanoperákban találkozol ilyen akadályokkal, meg a nagyon begyepesedett szülöknél. Próbáljátok meg :)
2010. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%

háát eddigi tapasztalataim szerint nehézkes "más körökből valóval" a párkapcsolat. sok a surlódási pont. az én szüleim is diplomások és volt már több olyan barátom is aki "más körökből való" volt, és a szüleimnek nagyon nem tetszett, és utólag belátva igazuk is volt. DE! kivételek mindig léteznek!! egy próbát mért ne érhetne meg??

(nem akartam leszólni senkit, én nem nézem le azokat az embereket akik tisztességes dolgozó emberek de nem diplomások. csak én a hasonló a hasonlóval elvet vallom.)

2010. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
Simán lehet valami, és szerintem hívd el! Nem a szakma, vagy a családi kassza határoz, hanem hogy hogy jösztök ki egymással.
2010. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ezt mondjátok. Köszönöm :)


Amúgy el tudok vele beszélgetni bármiről, szóval van közös témánk. Gondolom ez is bizonyítja, hogy talán megütöm a szintjét :D Illetve az ő szülei nem tudom mennyire lehetnek "felsőbbek"

2010. aug. 17. 14:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!