Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha "más körökből valók vagyunk...

Ha "más körökből valók vagyunk" lehet közöttünk valami?

Figyelt kérdés

Van valaki aki tetszik nekem. Én is szimpatikus vagyok neki, kedveljük egymást. Az ő édesanyja közgazdász (dr.) az édesapja pedig orvos. Ő is nagyon jó tanuló volt mindig, egyetemre jár, külföldön tanult 2 évet. Én sem tartom magam butának, bár nekem csak OKJ-s szakmám van. Az unokatestvérem ismeri ezt a fiút és észrevette, hogy tetszik nekem, de azt mondta, hogy felesleges róla álmodoznom, mert kettőnk között ég és föld van. Az én szüleim egyszerű polgári munkát végeznek (villanyszerelő, titkárnő).


Mit gondoltok? Tényleg esélytelen a dolog?


2010. aug. 17. 14:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

14.44-nek, nekem a szuleim egyszeru emberek, apam kisiparos volt, anyam betanitott munkas. En ket diplomat vegeztem, tesom szinten diplomas. szuleimnek de fokeppen anyamnak nem volt lehetosege tanulni. nekunk megadtak minden lehetoseget h tanuljunk. csak rajtunk mulott. Nem lett a seggunk ala tolva semmi. en karriert futottam be felso vezetokent dolgozok kulfoldon, ahol allampolgarsagot is szereztem szaktudasom es vegzettsegem alapjan. DE tudom honnan jovok es nem nezem le azokat akik nem diplomasok. tehat amit leirtal nem igaz.

attol egy kpacsolat mukodhet mert az egyik diplomas a masik nem. igaz tobb surlodasi pont lehet ahogy az elottem valaki leirta de ha ket ember szereti egymast akkor megtanuljak egymast toleralni.


Kedves kerdezo, ha kolcsonos a szimpatia akkor igenis hivd el. sose erezd magad kisebbnek vagy rosszabbnak mert nem vagy diplomas. a diploma nem minden. Vannak emberi ertekek amik sokkal tobbet ernek akarmilyen diplomanal. Csak legy magabiztos!!! sok sikert!!

2010. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ha ő is ugyanígy érez irántad, akkor simán esélyes a dolog. Lehetséges (de az sem biztos, mert a magasabb társadalmi rétegbe tartozók közt is vannak olyanok, akiknek nem számít a másik ember "rangja"), hogy egyesek ki fognak nézni titeket, de az meg kit érdekel...
2010. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ne te erőltesd a járást, azt neki kell kezdeményezni, a fiúk nem rajonganak azokért a lányokért, akik rájuk tapadnak. Lehet, hogy konzervativ vagyok, ma már rámászhat egy lány bármelyik fiúra, az ki is használja a helyzetet, utána pletyka a haveroknak: próbáljátok ki, jó kis k*. Kell ez neked?
2010. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Én nem akarok rámászni, nem vagyok olyan. Csak terelném a dolgot, hogy történjen már valami. Mert ő elég félénk fiú, és bár sokszor közeledik felém, valahogy olyan bizonytalannak tűnik. (Remélem legalábbis, hogy nem értem őt félre...) Szóval csak találkozni szeretnék vele kettesben, mert mindig társaságban találkozunk. Kíváncsi lennék így bátrabb lenne-e. Meg amúgy ebben nincs szerintem semmi, mert nem randira hívnám vagy ilyesmi, hanem csak hogy menjünk együtt :) Aztán lehet nem is lesz hozzá bátorságom :D
2010. aug. 17. 21:05
 25/31 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bátortalan, akkor lehet egy kicsit bíztatni, de csak finoman. De az is lehet, hogy elkényeztetett anyuci kedvence, azért ilyen. Azokkal nem érdemes járni, nagyon megbánhatod. Egyszerűen elviselhetetlenek. (Barátnőm sajnos férjül vett egy ilyet, azóta szenved az anyósa miatt. Apuci a mamához megy minden este, ott eszik, ott alszik is időnkén. Mama nem engedi el a rég felnőtt fiacskáját).
2010. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

nyugodtan mond neki: " ... hééé mi lenne ha szombaton együtt mennénk x helyre? előtte beülhetnénk vhova vagy dumálhatnánk vagy stb. " csak így lazán :) és akk nem lesz para :)

sok sikert!

2010. aug. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

szerintem nyugodtan hívd el, ha nemet mond akkor mi van?...semmi....ha igent?....yupppi!!!

hívd fel! ja és írd meg h mi volt!

2010. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Ma lett volna rá lehetőség, de mivel egy közös ismerősünk is jelen volt, nem mertem :D :(

Annyira hülye vagyok...Illetve kb 2 percig kettesben voltunk, de nem akartam annyira lerohanni, aztán meg már nem volt rá lehetőség. Meg nem akartam közönség előtt :(

Ááááá olyan besz*ri vagyok, de tényleg cikinek érzem kicsit, hogy nem neki jut eszébe én meg ilyeneket találok ki :S

2010. aug. 18. 17:33
 29/31 A kérdező kommentje:

A szombatot bebuktam már, de újabb lehetőség a kedd :D

Szóval hétfőn ha találkozunk megkérdezem.

De még valami: nem fogja azt hinni, hogy nem tudok egyedül odatalálni és azért hívom magammal? :D Tényleg nehogy azt gondolja egyedül eltévednék, vagy ilyen esetlen vagyok hogy egyedül nem találok oda... :D

2010. aug. 19. 22:12
 30/31 anonim ***** válasza:

nyugi...szolj neki nyugodtan...nem hinném hogy azt hinné hogy nem tudod merre kell menni...csak veszi a lapot..még ha nem is mutatja mer ha jól emlékszem azt irtad hogy picit félénk..nyugi...idő kell meg egy csöpp kezdeményezés :)

minden rendben lesz:)

sok sikert!!!!

22L

2010. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!