Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet dolgozni ami gyerek/...

Mit lehet dolgozni ami gyerek/családbarát?

Figyelt kérdés

Új szakmát szeretnék tanulni, jelenlegi végzettségem a vírus miatt kifújt, családi segítséggel tudnék tanulni újat de jól kellene választani.

Mit gondoltok ?


2021. febr. 3. 13:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

#20 az SSC sem mindenütt 24/7 vagy 3 műszak, én a logisztikai részében vagyok, a raktárak, szállítmányozó cégek irodái meg hétköznap napközben vannak nyitva és csak akkor elérhetők, viszont pl a vevőszolgálat (szép magyarul) is az ügyfelek nyitvatartási idejéhez igazodik, ami hogy-hogy nem szintén hétköznap munkaidőben van. Elhiszem amúgy, hogy sok helyen ez nem így van, csak példaként hozom, hogy az ismerősi körömben akik szintén ilyen helyeken dolgoznak (multiknál Budapesten), ők hasonlókról számolnak be, mint amit én is átélek.

Illetve nálunk a HO az covid előtt is alap volt mindenkinek, de kisgyerekeseknek meg főleg, a cégnek is jobban megéri engedni a szülőket otthonról dolgozni, mint a táppénzt fizetni, ha esetleg a pici beteg. Ismét, elhiszem, hogy ez nem mindenütt van így vagy volt így mindig, de ha olyan helyet talál a kérdező, akkor simán megoldható, szóval érdemes esetleg ilyen irányba is keresgélnie, mert amúgy fizetés szempontjából viszont kifejezetten jók az ilyen helyek (jellemzően).

2021. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!