Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet dolgozni ami gyerek/...

Mit lehet dolgozni ami gyerek/családbarát?

Figyelt kérdés

Új szakmát szeretnék tanulni, jelenlegi végzettségem a vírus miatt kifújt, családi segítséggel tudnék tanulni újat de jól kellene választani.

Mit gondoltok ?


2021. febr. 3. 13:29
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
76%
Fordítás. Engem mindig is érdekeltek a nyelvek, én is szeretnék az lenni később. Előnye, hogy otthonról dolgozhatsz.
2021. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
36%

Csak ahhoz fordítói végzettség kell :)

Az a röhej, hogy az IT-s munkáknál is csak ideiglenes home office-os lehetőségek vannak, Covid után esetleg 1-3 nap dolgozhatsz otthonról. Kivéve a full stack developer melók :D De ahhoz meg kell pár év tapasztalat.

2021. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
29%
Magad vàllalkozàsa.
2021. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

Én azt mondanám, hogy ne annyira végzettségben, mint szolgáltatásban gondolkodj.


Mi az, amiért fizetnének, ha csinálod, miközben otthon vagy?


(Kéretik a szennyes gondolatokat kizárni.)


Gyermekfelügyelet? Könyvelés? Valami különleges oktatói tevékenység?


(van egy pont, mikor a a himihumi oktatásokkal már csak az oktatásszervező zsebét tömöd.)

2021. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%
Vannak it cégek, mint a miénk, ahol tilos covid alatt bemenni. Kötelező a wfh. Rengeteg pozink van. Tesztelő, fejlesztő, ci.
2021. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
20%
Csecsemő nevelő bölcsiben
2021. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%

Igen. Covid alatt van HO, utána meg ugyanúgy be kell járni. Bocs, hogy szétoffolom ezt a kérdést, de annyira übergáz, hogy nem jöttek rá a cégek, hogy a HO tök jó dolog a dolgozónak, semmi értelme csakis onsite munkavégzésben gondolkozni, mert "így tart össze a csapat". A fenét.

Attól sem kell tartani, hogy otthonról nem dolgozik rendesen, simán trackelhető, mikor melyik feladattal mennyit dolgozott (IT szektorról beszélek).


@15: manuális/unkcionális tesztelői pozitok is van? :D

2021. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim lassan 20 éve könyvelők home office-ban. Régen még kellett hetente-kéthetente találkozni ügyfelekkel vagy papírokért elmenni, de ma már az elektronikus lehetőségekkel ez jóformán kb kéthavi alkalmat jelent, az is csak azért van, mert vannak ügyfelek, akik nem tudják kezelni a technikát/nincs mondjuk szkennerük stb-jük és/vagy csak készpénzben fizetnek.
2021. febr. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
66%

Én könyvelőnek szerettem volna magam átképezni, de mire oda jutottam volna, addigra az OKJ képzések megszűntek, maradt az egyetem, amire meg baba mellett nincs most kapacitásom.

De amúgy én multinál dolgozom SSC-ben, rugalmas a munkaidő, visszavesznek részmunkaidőben is (a lányom 15 hónapos korában megyek majd vissza napi 4 órában), és simán végezhető home office-ból is. Nincs képesítési feltétel, csak nyelvtudás kell hozzá.

2021. febr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez nem mindenhol igaz, home office csak a covid idején, az ssc 24/7-es, 3 műszak meg gyerek mellett nem igazán működik.
2021. febr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!