Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet dolgozni ami gyerek/...

Mit lehet dolgozni ami gyerek/családbarát?

Figyelt kérdés

Új szakmát szeretnék tanulni, jelenlegi végzettségem a vírus miatt kifújt, családi segítséggel tudnék tanulni újat de jól kellene választani.

Mit gondoltok ?


2021. febr. 3. 13:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Magyarországon nincs olyan sok családbarát munkahely se szakma ,ami még jól is fizet.
2021. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Most szerintem bármilyen cég back-office munkája otthonról is végezhető. És nem is kell feltétlen új képzés.
2021. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

Mindenképp hagyományos munkarend. Tehát pl vendéglátás, turizmus, egészségügy, kereskedelem kiesik. Persze a szállodaigazgató nem jár be éjszaka dolgozni, de addig el is kell jutni.

Ezen kívül jó, ha van lehetőség otthoni munkavégzésre. Az informatikai területek pl gyakran ilyenek. Vagy lehet webshopot üzemeltetni. Könyvelő is lehetsz a saját otthonodban egyéni vállalkozóként.

2021. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%
Itthon azért az IT melóknál sem annyira elterjedt a home office. Most a vírus miatt kicsit gyakoribb de sok helyen így is elvárják, hogy bejárj egy irodába amúgy tök értelmetlenül.
2021. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az a baj nagyon lutri, ezért kertem itt tippeket , barátnőm pénzügyi ügyintéző elvileg menne neki home Office-ba is de be kell járnia.

Idegenforgalmi szakmenedzser szakon végeztem ezzel most semmire sem megyek sajna.

2021. febr. 3. 15:14
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Fordító, tolmács
2021. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Home office sok dolgot megold.
2021. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

Én is a pénzügyi vonalat ajánlom, mindig szükség van könyvelőre, számlázóra és rugalmasan, akár vállalkozóként bedolgozhatsz könyvelőirodáknak vagy cégeknek.


Vagy átmenetileg foglalkozhatsz vmi kreatív dologgal is, ha van hozzá érzéked, ilyen mütyürkéket mindig vesznek, bár meggazdagodni nem lehet belőle, csak pénzmagot keresni.

2021. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Én fordító vagyok, mindig is itthonról dolgoztam, soha életemben nem jártam be irodába. Simán vihető gyerek mellett, én jelenleg egyedül nevelek egyet minden probléma nélkül.
2021. febr. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Online szennylap író munkatárs
2021. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!