Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval most őszinte leszek.25 éves vagyok normális élettel.Nem olyan régen elvesztettem az állásom és sajnos azóta sem találok újat.Egyedül nevelem a gyermekemet is.

Elég nehéz helyzetben vagyok,mint szerintem még rajtam kívül nagyon sokan ebben az országban.

Az utóbbi időben egy nálam sokkal! idősebb,de nagyon jó körülmények között élő idős ember kezdett felém közeledni.

Régen elvből nem is érdekelt volna a dolog.De bevallom jelenlegi helyzetemben megfordult a fejembe,hogy talán most nem kellene az erkölcsi gátjaimra hallgatnom.Egyszerűen ez nem az a világ.

Ti mit gondoltok erről?? Megtennétek a helyembe?? Nagyon elítélendőnek tartjátok?


2010. aug. 16. 06:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Szerintem is vállald be, vagy talán beszéld meg vele, hogy nem tudna-e kisegíteni ideiglenesen. Mert lehet hogy később félreértés lenne abból hogy te csak "kihasználtad". Mivel írod hogy végtelenül kedves idős úr ebből gondolom hogy talán lehetne vele beszélni erről. Mert azért egy "olyan" kapcsolat kicsit problémás lenne persze ha végképp nem látsz más megoldást akkor a kicsiért mindent.
2010. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
54%
Ő sem gondolhatná komolyan, hogy beleszeretsz.
2010. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!