Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval most őszinte leszek.25 éves vagyok normális élettel.Nem olyan régen elvesztettem az állásom és sajnos azóta sem találok újat.Egyedül nevelem a gyermekemet is.

Elég nehéz helyzetben vagyok,mint szerintem még rajtam kívül nagyon sokan ebben az országban.

Az utóbbi időben egy nálam sokkal! idősebb,de nagyon jó körülmények között élő idős ember kezdett felém közeledni.

Régen elvből nem is érdekelt volna a dolog.De bevallom jelenlegi helyzetemben megfordult a fejembe,hogy talán most nem kellene az erkölcsi gátjaimra hallgatnom.Egyszerűen ez nem az a világ.

Ti mit gondoltok erről?? Megtennétek a helyembe?? Nagyon elítélendőnek tartjátok?


2010. aug. 16. 06:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező!


VÁLLALD BE!!!


Aki tudja min mész keresztül, annak ez eleve nem kérdés és van egy gyereked is.


Erkölcsökkel meg azok foglalkoznak, akik még nem voltak a Te helyzetedben.



egy jogász

2010. aug. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire idős? Azért nem mindegy, hogy 50éves vagy 80...:S

De ha a gyereked eltartása múlik ezen mindenképp vállald el.

2010. aug. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%
Kihasználnál egy idős bácsit??? Bár ha a gyereked éhezik akkor tedd meg!
2010. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nagyon jó válaszokat,60-on felül van.De tényleg egy végtelenül aranyos,kedves ember.:)

Nehéz a helyzetem az biztos és szinte egy "karnyújtásnyira" van a megoldás.

2010. aug. 16. 09:00
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem akarom kihasználni.Tényleg szeretem a társaságát.

De basszus elegem van már a folyamatos nyomorgásból!!!

Ebből a folytonos és véget nem érő szenvedésből.

2010. aug. 16. 09:03
 16/22 anonim ***** válasza:
14%
Netre még van pénzed vagy honnan netezel??
2010. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a kölcsönös szimpátia, egyáltalán nem ítélem el, ha összejöttök. Anélkül nem megy. Gondolom te sem lennél képes enélkül egy kapcsolatot elkezdeni. Segítehet neked, meg is szeretheted, ha egyébként jó ember és szeret téged. Még a gyermeked is megkedvelheti.
2010. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt "netremegvanpénzed"szöveget.Nem az a havi 2500ft fogja megoldani az életem! Ha nem lenne netem még annyi lehetőségem sem lenne munkát találni mint amúgy.A többieknek meg nagyon szépen köszönöm.Utolsó igazad van:) köszönöm:)
2010. aug. 16. 09:20
 19/22 anonim ***** válasza:
77%
En ezt nem egeszen ertem...tehat abban gondolkodsz, hogy igazi kapcsolatot kezdesz az idosebb ferfival (ha bevalik, kedvelitek egymast, egyutt is maradnal vele) vagy csak szexert kernel tole penzt? Bocs, hogy ertetlenkedem, de a valaszadashoz szerintem ez egy lenyeges informacio lenne. En az elso variaciot biztos, hogy bevallalnam, probalnam megismerni. Ha kozeledik hozzad, te biztos tetszel neki es lehet, hogy o is megtetszene neked, ha megismerned a belso enjet. A masodikat semmikepp nem vallalnam be, mert ott mindenki serul, nem tudnal elszamolni a lelkiismereteddel, talan kesobb a gyerek is megtudna stb. Szerintem van munka, csak lehet, hogy nem abban es nem annyiert, amennyit elvarnal, de ideiglenesen nem tudsz elmenni McDonald'sba dolgozni vagy Tescoba arufeltoltonek? Azok is munkak es azert oda szoktak felvenni embereket.
2010. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Az első a valós állítás:)
2010. aug. 16. 18:10
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!