Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a tesóimmal?

Mit tegyek a tesóimmal?

Figyelt kérdés

Egyik folyton lopja a pénzem most 3500 forintot vitt el pedig nem fiatal 30 éves és dolgozik de kocsmára kellett. A

másik folyton elhordja a cuccaim és kölcsön adogatja volt egy kutyám neki meg volt minden póráz fésük stb és most itt az új kutya kiderült tesóm minden cuccát el adta kb 20 ezer forint értékű cucc egy görényre cserélte el ő 27. S szóvá tettem h hozza vissza leköpött h nem értem meg h nem tudja vissza hozni. Elegem van anyám erre annyit mond ne veszekedjek már...De nekik szólni se merek félek h elvernek fiúk én 17 éves lány vagyok ami pénzem van azt nyári munkával keresem de folyton ellopják pedig legutodd az ágynemű tartóba dugtam


2010. aug. 12. 14:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ez nagyon ronda dolog és szemétség volt tőlük.

Tini vagy,most ízleled a munkát,amivel nem sokat keresel.Alig van valamid,nekik meg (olvastam) kocsi,munka,minden.

más helyre dugd.Ásd el xD vagy valami : /

2010. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!