Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek gyereke van,...

Ha valakinek gyereke van, miert szunik meg a kornyezete szamara, mint onallo individuum? Mar csak mashogy tudnak ra gondolni.

Figyelt kérdés
A kerdesem arra vonatkozik, hogyha pl. egy gyerekes anyuka, apuka chatel szokoevben egyszer, akkor megkerdezik, hogy "miert?", ha par evente elmennek valahova a gyerek nelkul, akkor jon a kerdes, hogy "hogy lehet ilyet?", ha egy anyuka felvesz egy kivagottabb ruhat, akkor is ez a kerdes. Ne ertsetek felre, imadom a gyerekemet, de ettol meg ember vagyok es nem ertem, hogy miert nem ugy neznek ram, mint amikor meg nem volt gyerekem.
2010. aug. 11. 20:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, biztos mert hülyék :)
2010. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hja meg a pasik már nem buknak rád, mert így már tutira foglalt vagy :/
2010. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Gyereken túl is van élet ám. Azért módjával persze, de szerintem teljesen normálisak, amiket írtál.
2010. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mi pl. nem jarunk sehova szorakozni. Nem iszunk, cigizunk, drogozunk, nem beszelunk csunyan, es meg igy is ilyen apro dolgokba is beleszolnak. Pl. nem ertem, hogy miert ne chatelhetnek evente 2-szer, ha egyszeruen baratkozni akarok, vagyom arra, hogy beszeljek valakivel, ne csak egy 2 evessel? Nem hiszem, hogy ez nagy dolog.
2010. aug. 11. 20:39
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
sz@rd le a sok fapics.át. Éld az életed úgy ahogy neked tetszik! nekem is vannak gyermekeim, de attól még simán eljárunk szórakozni, hol a gyerekekkel, hol nélkülük. Nyilván a nélkülük töltött szórakozásban benne van az ivászat is:) ennyi kell! Ettől még nem leszel rossz anya.
2010. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szia, én is anya vagyok, de nem felejtem el azt sem ,hogy Nő is, és ember. Jó anyának tartom magam, férjem szerint jól főzök, .urva vagyok az ágyban és úrinő a társaságban..nekem ettől nagyobb dícséret nem kell:)) Mi járunk nyaralni, szórakozni kb három -négy havonta, chatelni is chatelek kb havonta kétszer, és szinte minden héten felnézek valami anyukás fórumra is..kivágott ruhákat hordok mert miért ne?? Úgy érzem magam jól, és magasról teszek azokra akik ezt nem nézik jó szemmel...megszólt engem is egy idősebb nő, hogy miért így öltözöm..mondtam neki, hogy nem csak anya vagyok hanem Nő is..nem igen értette:)) én ezen már rég túl vagyok, lépj rajta te is túl és éld úgy az életed, hogy ha meghalsz és lepereg előtted az életed filmje boldogan gondolj vissza rá!!!Férfiakkal nem flörtölök, mert a fiam és a férjem az életem két szerelme, de szívesen beszélgetek hím neműekkel, és boldogan bezsebelem a bókjaikat is de ott a vége a történetnek.
2010. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nekem meg ennyire sincs igenyem es meg igy is megszolnak. Pl. nagyon nagyok a melleim (szoptatas miatt lettek ilyenek) es meg a nem nagyon kivagott ruhakbol is latszik ez es ezert is szolnak. Mar azt sem tudom, hogy milyen ruhat vegyek (sosem voltam mutogatos tipus, egyszeruen valamiben lenni kell, a nagy melegben meg nem veszek fel csadort csak azert, mert gyerekem van).
2010. aug. 11. 20:51
 8/21 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem félreértik. Első látásra nem látszik az, hogy hányszor öltözöl kihívóan vagy hányszor mész el valahová. Ettől függetlenül ne foglalkozz velük.
2010. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Egyebkent csak 24 eves vagyok. Nem ertem, hogy miert kellene bezarkoznom a 4 fal koze csadorban csak azert, mert anya vagyok.
2010. aug. 11. 20:54
 10/21 anonim ***** válasza:

Óó engem a piros körömlakkom miatt is szóltak már meg..:D

Meg hogy hajnalig mulattam egy barátnőm lánybúcsúján, míg a másfél éves kislányom nyugodtan, békésen aludt otthon, 3 felnőtt (anyukám, apukám, nagymamám, tehát a két nagyszülő és a dédi) társaságában.

Le.zarom, ettől még jó anyuka vagyok.

Jaa és hétvégére elmegyünk a barátnőimmel wellnessezni 2 napra!

2010. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!