Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek gyereke van,...

Ha valakinek gyereke van, miert szunik meg a kornyezete szamara, mint onallo individuum? Mar csak mashogy tudnak ra gondolni.

Figyelt kérdés
A kerdesem arra vonatkozik, hogyha pl. egy gyerekes anyuka, apuka chatel szokoevben egyszer, akkor megkerdezik, hogy "miert?", ha par evente elmennek valahova a gyerek nelkul, akkor jon a kerdes, hogy "hogy lehet ilyet?", ha egy anyuka felvesz egy kivagottabb ruhat, akkor is ez a kerdes. Ne ertsetek felre, imadom a gyerekemet, de ettol meg ember vagyok es nem ertem, hogy miert nem ugy neznek ram, mint amikor meg nem volt gyerekem.
2010. aug. 11. 20:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Azért,mert ma sok nő azt hiszi,hogy csak az a jó anyuka,aki a nap 24 órájában CSAK a gyerekkel foglalkozik. Még 2-3 évesen is eteti éjjel 3x4-szer,egy picit sem hagyja sírni,nehogy lelkisérült legyen,nem tilt meg neki semmit,inkább eltűri a hisztijét. A gyerekét imádja,ő az élete egyetlen értelme. A nagy majomszeretetben az sem érdekli,hogy közben a házassága tönkre megy,és az imádott gyereknek teszi ezzel a legrosszabbat!

Az ilyenk felfogásúak elítélik azt,aki nem rabszolgája a gyerekének,hanem csak a szerető anyja! Nem érdemes törődni velük. A te gyereked biztosan boldogabb felnőtt lesz,mint az övék.

2010. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
En is 24 oraban a gyerekkel vagyok es ejjelente 3-4-szer etetem, de ha megyek vele vhova, megszolnak. Elofordult mar. Nem oltozom kihivoan, de kerdeztek, hogy miert szilikonoztattam a mellemet, mikor igazi, de ezt sem hiszik el.
2010. aug. 11. 21:03
 13/21 anonim válasza:
Biztosan irigyeid is vannak h anyukaként, fiatalon szép vagy... nekem a hasam maradt marha ronda, lógós, igyekszem eltakarni, de büszkén vállalom h nekem van egy gyönyörű kislányom, amit az a ronda has hordott ki és az a lógós mell (melltartó nélkül) :-D etet. én kiteszem a cicimet is, nincs abban mit szégyellnem...legalább elvonja a figyelmet a hasamról... :-)))
2010. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
23 éves vagyok és van egy egy éves kiscsajszim. járunk bulizni, kisminkelem magam, járunk jezeni a barátokkal, ilyenkor a kislány mamázik, segítek a páromnak ügyeket intézni, ilyenkor is mamázik... én amúgy nem is szeretném h nagyon tapadós legyen a kislányom, látom még az 5éves öcsémet is h tőlük aztán sehova sem lehet mennni, sztem ebben semmi rossz nincs... utolsó voltam
2010. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ja hogy 24 vagy, akkor ennyi a bajuk. Manapság csak az idősebbek szülnek, mindössze annyi a bajuk, hogy te fiatal vagy és szép, ők pedig már az ő értelmezésük szerint kiöregednek. Pont az a 30-35-40 éves kor az, amikor elkezdik lefelé kerekíteni az életkorukat.
2010. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én negyven vagyok, egyéves a lányom, a nagy meg 10 éves. Mondhatom, hogy most élem virágkoromat, soha ennyit csavarogni (gyerekkel vagy nélküle) nem jártam el, kisminkelem magam, szoliba járok, vettem néhány új ruhát. Mondjuk én nem találkoztam még ennyire élesen negatív kritikával, mint te. Nem vagyok egyébként a 20 évesekre irígy, én nagyon szeretek negyven lenni :)
2010. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez te vagy és bár mindenki ilyen lenne, de a többség irigy. Az akkor 15 éves hugomnak és a barátnőjének is beszólt múltkor egy állítása szerint 36 éves nő, hogy "Nézzétek már ezt a két kis izét, bezzeg én 36 évesen milyen jól nézek ki". Megjegyzem a két lány nem öltözött kihívóan, normális iskolás lányok voltak, ez a nő meg egy buta trampli. Szégyellhetné magát. És iszonyú sok ilyen van. Előttem is szokták rázni magukat, én meg betegre röhögöm magam rajtuk.
2010. aug. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nemcsak a kismamakat osztjak, hanem a tiniket, a nyugdijasokat is. Ugy latszik, hogy nekik csak ennyi orom jutott az eletben.
2010. aug. 11. 22:06
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer teljesen tönkre vágták egy szilveszteremet épp ilyen kérdés miatt. Lányom elmúlt már 1 éves, gondoltam elmehetek szórakozni amíg anyukám vigyáz a kicsire. Hozzáteszem külföldön lakom, addig semmi segítségem nem volt. Végre egy kicsit kiszabadultam, nem viccelek, minden egyes ember azzal jött, hogy hol a gyerek? Hogyhogy te itt vagy? Nem szoptatnod kéne? Stb... Persze mind olyan volt akinek még nincs gyereke. Olyan jól sikerült kis este volt, hogy már 1-kor hazamentem. Legközelebb most nyáron sikerült "kiszabadulni", jött az első ilyen kérdés, hogy hol a gyerek. Már azt válaszoltam, hogy ugyan mi közöd hozzá?

Ezt nem lehet máshogy lekezelni. Rettenetes, hogy elvárják, hogy egy nő gyepesedjen be. Főleg így, hogy évi egyszer van segítség.

25/N

2010. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
En is ugyanebben a helyzetben vagyok. Kulfoldon elek, nagyszulok evi egyszer latjak a gyereket es akkor egybol megkerdezik, hogy hol a gyerek. Szerintem vicces, hogy ezt mindig gyermektelenek teszik. :) Majd kivancsi leszek, hogy nekik hogy megy gyerekkel, mikor rajonnek, hogy meg WC-re sem tudnak nelkule menni.
2010. aug. 12. 14:43
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!