Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos a sógórnőm kérése?

Jogos a sógórnőm kérése?

Figyelt kérdés

Férjem testvérének a felesége.

Egy idősek a gyerekeink,9 éves fiúk osztálytársak is.

Ma megkért hogy a gyerek ne kapjon annyi mikulás csomagot mert ők nem tudnak annyit venni a sajátjuknak.

Mert az iskolaba beszélnek majd róla h kinek mennyi csomagot hozott a mikulás és az ő fiának már tavaly is rosszul esett hogy az én fiam többet kapott.


A gyerek nem tehet róla hogy nekem van 3 testvérem akiktől- külön vesznek- kap csomagot élbek a szüleim és a nagymamám is. Anyós is meg ők is szoktak adni így mienkkel együtt ez 8 csomag összesen.

Sógórnőmnek nincsenek testvérei és az anyjával se tartja a kapcsolatot. Így az ő gyereke csak a szülőktő,anyóséktól es tőlünk kap csomagot.


Értem hogy a gyereknek rosszul esik h nem kap annyit de az én gyerekem nem tehet arról hogy az én részemröl ott vannak a rokonai.

Nem is nagy csomagokat kap. 1000ft értékbe kap minőségi csokikat-milka boci ilyesmik. És mivel gyakran jatszanak együtt a gyerekek fiam mindig ad édesseget az unokatesojának-húsvetkor is kapott es adott meg tavaly is...


2020. nov. 19. 18:53
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Anyukám szokott az unokatesónak is 1 mikulás csokit küldeni-húsvetkor nyulat-de külön csomagot nem tud csinálni 9 unokája van összesen.
2020. nov. 19. 20:00
 22/59 Savlekotő ***** válasza:
94%
Nem,ha ő nem tud enni adni a tiéd is halljon éhen,meg ami neki nem jut a tiédnek se jusson,pusztán nem birja hogy ti nem úgy álltok mint ők,innentől számomra nem létezne,nem a te hibád hogy ő semmire vállalta..
2020. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:

Én is minden gyereknek egyforna csomagot állitok össze-kivéve a nagyon picik ők babakekszet és hasonlokat kapnak- ugyhogy az se opció hogy a sógórnőm fiának extrabbat csinaljak.


Igen,az 1000ft-os limitbe egy pici mikulás tábla csoki gumicukor pár darab szaloncukor ropi kindertojás kb ilyesmik férnek bele. Tesómék elég jól variáljak a dolgokat.

2020. nov. 19. 20:05
 24/59 Savlekotő ***** válasza:
88%
És a gyerek emiatt fog utálkozni a hülye p14cs anyja miatt.. Belebeszéli a gyerekébe is ezt az utáljuk aki megvehet valamit.. Kapcsolatot megszakítani célszerű ezzel a típussal,mert vége hogy enni se adhatsz majd a sajátodnak..
2020. nov. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 Savlekotő ***** válasza:
73%
Ez a gáz mikor egy semmire vállalt utálkozó szülő gyereke már kis iskolába utálkozik kesesrű mert a padtársai kapnak egy gombóc fagyit ő meg sose,koton kellett volna a tesódnak nem gyerek..
2020. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
98%
Abszolút nem jogos. Én meg is mondtam volna neki, hogy szó se lehet róla hogy a fiam ne kapjon a nagyszüleitől semmit Mikulásra. Most állítsd le, mert ha ennek engedsz jön a karácsonyi ajándék, szülinapra ne vegyél bicót vagy bármit mert az ő fia nem kaphat ... Sose lesz vége. Nem is értem az ilyen pofátlan embert, hogy merészel beleszólni.
2020. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
15%
A milka mióta minőségi? 😅
2020. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
90%
Nem jogos. Kb. 20 különböző ember egyöntetűen ezen a véleményen van. Melyik bolygóról jött a sógornőd? Nekem pofám nem lenne ilyesmit kérni. Nagyon gyorsan fel kellene nyitni a pilláit, mielőtt vérszemet kap, és jön a többi ünnep, aztán majd ő mondja meg, hogy mit vehettek a saját gyereketeknek. Szépen, kategorikusan mondd meg neki. Gyűjtsd össze az érveket, aztán bombázd le velük, szögezd le, hogy a jövőben nem szeretnél még egyszer olyan mondatokat meghallani a szájából, amikkel beleavatkozik a legbelsőbb családi ügyeitekbe, amikhez semmi köze.
2020. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
92%
Ez annyira nonszensz kérés... és karácsonyra azért kaphat mindenkitől ajándékot a fiad a sógornőd szerint, vagy kő-papír-ollóval döntitek el ki ajándékozhat?
2020. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
90%
Nem jogos. De a Mikulás és Húsvéti csomag a kezdet csak, ezután jön majd a Karácsony, születésnap.
2020. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!