Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig én alkalmazkodjak?

Miért mindig én alkalmazkodjak?

Figyelt kérdés

Diákként dolgozok,nincs fix munkaidőm,van hogy reggel 6tól,van hogy este 8-ig.Nem én döntöm el,ahogy munka van.

Páromnak ugy kötetlen a munkaideje,hogy legyen meg a havi x órája,de akkor jön-megy amikor akar gyakorlatilag reggel 6 és este 8 között.

Mégis mindig azon kell vitatkozni,hogy miért nem érek rá ugy ahogy ő akarja...Pl most is...ma 2től nem dolgozok,ráérek...ő meg maradt este 6ig...holnap este 6ig dolgozok,de délelőtt ráérek,erre közli,hogy ő megy 6ra (keljek énis vele hajnalban),és jön el 2kor...

és hisztizik közben folyamatosan hogy nem vagyunk együtt eleget...

De mit csináljak ha én nem tudok ennél jobban alkalmazkodni?Diákként örülök hogy van munkám nappalis suli mellett (lehetne fix 8 órás is,van már 1 diplomám,de akkor másoddiplomát fizetősön kelenne,ezt nem akarom)

Mérnökként dolgozik,tökmind1 mikor megy be,jön haza,a tesztek ott lesznek akkor is ha 6ra megy,akkoris ha később,ahogy a dolgozók is ott lesznek,3 műszakban vannak soron.

Én meg nem mondhatom,hogy 10-4-ig helyett had menek már 8-2-ig vagy 6-12-ig,nem én döntöm el...

Ráadául hajnalban ha kel,akkor keljek vele,és ha én délután dolgozok,csodálkozik h fáradt vagyok estére...

hol a tolerancia,meg a szeretet?Vagy minek van velem?

(beszélgetést javaslóknak: kb 1 éve erről beszélgetünk,nem jutunk semmire)


2010. aug. 10. 20:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
De miert kell felkelned hajnalban, amikor delutanos vagy? Az en ferjem is hajnalban jar, de eszebe sem jutna azt mondani, hogy en is keljek, ha egyszer mas a napi rendunk. Nem lehet, hogy o, mernokkent a teljes munkaidejevel ugy van, hogy annak prioritasa van, mert a tied csak ideiglenes diakmunka? Meg annyit, hogy minden kapcsolatban vannak problemak. Nem biztos, hogy a valtas a megoldas.
2010. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

mérnöki diplomám van nekem is,csak nem akarodzik még ebben dolgozni,előbb egy másoddiploma


lenézné? akkor nézze le a kaját is amit ebből veszek,meg ugy sokmindent...nemsokkal keresek kevesebbet,sőt ösztöndijjal majdnemhogy többet mint ő..


és nem ideiglenes diákmunka,3 éve dolgozok ugyanott,még 2 év a suli,ott is fogok dolgozni


nem kéri,hogy kelljek fel,csak villanyt kapcsol,nem találja a ruháját (akkor se ha este kikészitem a fürdőbe),kaját nem talál,és hasonlok,képes 1 órát készülődni,és nem halkan...

2010. aug. 10. 21:05
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

21:05

hát ha engem ennyire korán felébresztene, akkor rohadtul mérges lennék! Nagyon komolyan beszélj vele mert ez durva!

Ha nem érti meg, hogy pihenni szeretnél, mégiscsak tapintatlan és önző!


Vagy ne éljetek együtt...

2010. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
21:05: a ferjem ugy oldja meg, hogy este elokesziti a masik szobaban a cuccat es ott oltozik fel, ott intezi a dolgait. Ha nincs masik haloszoba, ott a nappali vagy akarmi. Villanyt sem kell kapcsolnia. Meg lehet oldani, csak akarni kell. Csak a parod tapintatlan, fogalma sincs, hogy mit erzel, ezert el kellene neki mondanod. Es lehet, hogy lenezi, mert ugy van vele, hogy miutan befejezed a sulit, majd uj munkahelyet keresel, o meg a mostanit akarja megtartani es azt hiszi, hogy ezert amit o csinal, az fontosabb. Vagy alapbol azt hiszi, hogy az o dolga fontosabb...te ismered, te tudod, hogy milyen ilyen szempontbol es mennyit tudsz elturni. Es meg sosem szoltal neki, hogy ne a haloszobatokban tollaszkodjon reggelente? Pedig ez aztan nem lenne nagy keres...
2010. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

másfeles lakás,van egy fél szoba csak ugy,de panel,nem képes csöndben lenni,meg reggel zuhany,hűtőt nyitogatja,felébredek



neki is csak addig fix állás,mig én végzek,utána ország másik vége,itt nem fizetik meg,meg én nagyon elvágyok már innen,amint végzek,költözünk



mondtam már milliószor,hogy ha hajnalban felkölt,akkor estére hulla leszek (ő hazajön délután,lefekszik filmezni,max vacsitfő,az fél óra),de semmi...

egy megoldás lenne,ha hajlandó lenne kicsit igazitani a napján,de nem...

2010. aug. 10. 21:56
 16/21 anonim ***** válasza:
76%
Hat ha sehogy sem megy es mar beszeltetek rola, akkor igy nem tudod elfogadni, nincs ertelme ilyen kapcsolatnak. Mi lesz majd ha gyerek lesz? Akkor is mindig a sajat erdeket nezi majd? Nagyon nehez lesz akkor.
2010. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
51%

Azért érdekes pár vagytok!Két tök önző ember talált egymásra és most furcsálják,hogy nincs harmónia.

A te akaratod szerint volt a lakás,a nyaralás,a házimunka és még a költözés is miattad lesz,mert elvágyódsz máshova.

Ő pedig egy tank módjára közlekedik reggel,mert neki úgy kényelmes és a munkaidejét is úgy osztja be,hogy neki jó legyen.

Beszélgetni azt nem tudtok,nem is csodálom,mert ahhoz,hogy itt kiegyensúlyozott kapcsolat legyen mindkettőtöknek fel kellene adni valamit a kényelméből.Olyan,minta nem együtt,hanem csak egymás mellett élnétek és ha épp mindkettőtöknek olyanja van,akkor jól kijöttök,de kompromisszum az nincs.

2010. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

20:52

Az általad beküldött linkben ritka nagy marhaság olvasható. Az ott írt szöveg szerint nem léteznek kivételes képességű emberek, amennyiben mégis, azok kivétel nélkül nárcisztikus személyiség zavarban szenvednek.

Tessék tudomásul venni, hogy az egyes emberek közötti képesség különbségek az osztályozot iskola éveket követően is fennállnak, bármennyire is szeretnék a kistudású, lusta emberek ezt a különbséget elmosni.


A nárcisztikus kifejezés valami egészen mást jelent..

2010. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

22:43

én kettő ilyet ismerek a saját ismerőseim körében. Sok ilyen ember van, és azt onnan lehet tudni, hogy a leírottak 90%-a érvényes rá és hosszabb kapcsolatot nem képes senki sem vele kezdeni.

lehet h te is az vagy? Sok pasi ilyen, főleg tanultak közül sok a művész is...de vannak a kevésbé ambiciózus fajtából is...


Tényleg nem ilyen a kérdező párja, így hogy több az infó már jobban látom.

2010. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
20 évig voltam házas, az hosszúnak számít?
2010. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!