Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak békén? Mit...

Miért nem hagynak békén? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindenki csak csesztet h milyen hülye vagyok főleg apám. Voltak barátnőim de max 4-6 hónapot bírtak ki mellettem. Általában mindent kimondok amit gondolok és minden hülyeséget megcsinálok a haverjaimmal. Egyszer úgyis mindent ki kell próbálni úgyis csak 1 életem van ki kell használni. Ha nekem lenne egy gyerekem biztos nem tanítanám komolyságra meg ilyenekre. Hagynám h úgy öltözzön ahogy akar, azokkal barátkozzon akik tetszenek neki, azt egyen amit akar. Nem csinálnék minden hülyeségből ügyet mint ahogy a felnőttek szokták.

Sokak szerint gyerek vagyok de megváltozni nem is akarok. Jó ez nekem így. Minek legyek komoly? az életet csak egy nagy viccnek veszem és így sokkal jobb. Én soha nem leszek komoly. Mit csináljak? Miért nem szállnak már le rólam?

27/F


2010. aug. 10. 16:55
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam senkit se fel se le ha erre gondolsz

Amúgy énis felnőtt vagyok de más:D

ja és a házat én hoztam össze és én fizetek

2010. aug. 10. 21:41
 32/34 anonim ***** válasza:
31%
nemtudom miért mennek itt a bántások.én imádom az ijen embereket..ne is komolyodj meg!najó én csak 16 vagyok szoval nemtom mennyire kéne rám hallgatnod..de ennyi idősen az én bátyám is ilyen volt(most 31).sajna lassan kezd komolyodni, de mindig szerettem benne h annyira jófej és ugy lehet vele dumálni mint egy tinivel.:) ugyhogy van egy olyan érzésem h te álomszülő leszel.:)
2010. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen, nem ijen...
2010. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Úristen, csak sajnálni tudlak :(

Elég szánalmas lehetsz!!

Örülj, hogy a barátnőid ennyit kibírtak veled!

Sosem fognak komolyan venni, majd az élet megtanít hogyan legyél komoly!:)

LÚZER!

2010. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!