Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak békén? Mit...

Miért nem hagynak békén? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindenki csak csesztet h milyen hülye vagyok főleg apám. Voltak barátnőim de max 4-6 hónapot bírtak ki mellettem. Általában mindent kimondok amit gondolok és minden hülyeséget megcsinálok a haverjaimmal. Egyszer úgyis mindent ki kell próbálni úgyis csak 1 életem van ki kell használni. Ha nekem lenne egy gyerekem biztos nem tanítanám komolyságra meg ilyenekre. Hagynám h úgy öltözzön ahogy akar, azokkal barátkozzon akik tetszenek neki, azt egyen amit akar. Nem csinálnék minden hülyeségből ügyet mint ahogy a felnőttek szokták.

Sokak szerint gyerek vagyok de megváltozni nem is akarok. Jó ez nekem így. Minek legyek komoly? az életet csak egy nagy viccnek veszem és így sokkal jobb. Én soha nem leszek komoly. Mit csináljak? Miért nem szállnak már le rólam?

27/F


2010. aug. 10. 16:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
83%

amúgy inkább arra lennék kíváncsi h mit csináljak. Komolyodáson kívül


Látod? Máris unod a léha létet.

2010. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
83%

"és amúgy inkább arra lennék kíváncsi h mit csináljak."


Tanulmányozd ezt, ott vannak ötletek:


[link]

2010. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
68%
Maj megváltozol,ha szerelmes leszel,és lesz egy babód.
2010. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
87%

Az a probléma, hogy Te az gondolod, aki komoly az egyben unalmas, konvencionális, gyepes agyú is, mert valószínűleg sok ilyet látsz magad körül.

Félsz felnőtt lenni, "megkomolyodni", mert azt hiszed, onnantól vége a világnak, már csak kötelességek vannak, semmi öröm, játék, csak a gálya, a robot, ezért inkább idétlenkedsz és még mindig a lázadó korszakodat éled. A személyiségfejlődésed valahol megrekedt a 14-17 éves szinten, csak az a baj, hogy ehhez a viselkedéshez már túlkoros vagy, ezáltal inkább szánalmassá válsz előbb utóbb és nem egy vidám, jópofa srác benyomását kelted 27 évesen.


Hiába szeretnél a kisvödröddel visszaülni a homokozóba, nem illesz már oda. A kicsik félni fognak tőled, a nagyok meg szánakozva ujjal fognak mutogatnak rád. Nem hiszem, hogy boldog vagy, mert akkor nem itt kérdeznéd, hogy mit csinálj.

Próbáld megtalálni a saját egyéniségedhez illő, de a korodnak megfelelő, színes, tartalmas életet.


Keresd meg önmagad!


Nem kell zombi agyú, unalmas felnőtté válnod, de ne is akarj kisgyerek lélekkel felnőtt testben élni, mert az disszonáns, infantilis, attól egy idő után ugyanúgy rosszul fogod érezni magad, mint amitől most rettegsz.


Én se lettem unalmas felnőtt, nem élek zombi, sivár életet! Elsősorban rajtad múlik, hogyan alakítod az életedet.

48N

2010. aug. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
37%
Hát egyszerű huzzál el otthonról én is ugyanezt tenném amit te még előtted az élet hova és egyátalán mi okból kéne megkomolyodnod...?hülyeség:D
2010. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Nekem így jó én nem akarok megváltozni vagyis nem sokat. amúgy van házam:D
2010. aug. 10. 19:24
 27/34 anonim ***** válasza:
78%
No, osztán a házadat te hoztad össze, vagy a s.egged alá rakták a szüleid? Mert ha az utóbbi, akkor elgondolkozhatsz azon, hogy ha azok is olyanok lettek volna, mint te, akkor most nem itt irkálnál hülyeségeket, mert net se lenne, hanem a sarkon törölgetnéd más cipőjét aprópénzért, miután kiengedtek az állami gondozásból.
2010. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
77%

De hisz saját magadról is az a véleményed, hogy gyerek vagy. Elég csak az alábbi mondatra pillantani


"Nem csinálnék minden hülyeségből ügyet mint ahogy a felnőttek szokták."


Miért, te mi vagy, ha nem vagy felnőtt?? Kamasz?

2010. aug. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
75%
na mostmár nem is reagál a kérdező. a 27 éves gyerekek már biztos alszanak ilyenkor. :)
2010. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy vicces, hogy felhozom apám példáját és rögtön le vagyok pontozva, míg az, aki nem volt ilyen helyzetben, persze 100%-os választ ír:) Annyira jellemző.

17:18

2010. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!