Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak békén? Mit...

Miért nem hagynak békén? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mindenki csak csesztet h milyen hülye vagyok főleg apám. Voltak barátnőim de max 4-6 hónapot bírtak ki mellettem. Általában mindent kimondok amit gondolok és minden hülyeséget megcsinálok a haverjaimmal. Egyszer úgyis mindent ki kell próbálni úgyis csak 1 életem van ki kell használni. Ha nekem lenne egy gyerekem biztos nem tanítanám komolyságra meg ilyenekre. Hagynám h úgy öltözzön ahogy akar, azokkal barátkozzon akik tetszenek neki, azt egyen amit akar. Nem csinálnék minden hülyeségből ügyet mint ahogy a felnőttek szokták.

Sokak szerint gyerek vagyok de megváltozni nem is akarok. Jó ez nekem így. Minek legyek komoly? az életet csak egy nagy viccnek veszem és így sokkal jobb. Én soha nem leszek komoly. Mit csináljak? Miért nem szállnak már le rólam?

27/F


2010. aug. 10. 16:55
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Dolgozok. Az meg már tényleg nem érdekel h ki mit gondol :D ha lesz vmi az az én bajom
2010. aug. 10. 17:17
 12/34 anonim ***** válasza:
86%

Én az apám példáját tudom felhozni, tökéletesen ráismertem a kérdésedben.

26 éves volt, mikor születtem, 2 évig "bírta", utána elhagyott minket, mondván, ő nem tud sosem felnőni, neki nem való gyerek. Élte az életét, elzüllött, drogozott, futó kapcsolatai voltak. Most, 17 évesen többre vittem az életben, mint ő egész életében. Tudok felelősségteljesen gondolkodni, versenytáncos vagyok és sorra nyerem a díjakat, valamint 3 nyelven beszélek az anyanyelvemen kívül. Ő mit vitt véghez 43 évesen? Szart se. Féltékenykedik, hogy nekem mennyi barátom van és mennyien szeretnek, ő meg öreg lett és mindenki eltávolodott tőle. Érdekes, pedig mindig jó poénnak tartotta az életet, most már kevésbé gondolja így. Csak sajnálni tudom a hozzátok hasonlókat.

2010. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
89%
Akkor minek kérdeztél minket? :)
2010. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
86%
Szüleidet szívből sajnálom. Ugye megteszed azt a szívességet a világnak, hogy nem lesz gyereked?
2010. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cigány

Elleszek én egyedül is. Lesz mit csinálni

és amúgy még barátnőm sincs nemhogy gyerekem

2010. aug. 10. 17:27
 16/34 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem érdekel,hogy ki mit gondol akkor minek teszed fel a kérdéseidet???

Én egyébként sajnállak téged,mert olyan szánalmas vagy...Hál istenek nem én élek így...

2010. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
86%
Most még lehet, hogy elvagy egyedül, de a fiatalság mulandó. Majd gondolj vissza erre a kijelentésedre 50 évesen is és nézz körül, hogy hány ember maradt körülötted.
2010. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez a hozzá állás nem semmi!!Tényleg ne akarj gyereket...
2010. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

azért mert idegesít h nem szállnak le rólam

ugyanazt elmondják 600× 600an és kikészítenek

de komoly meg minek legyek? Sose bírtam azokat az embereket akik mindent komolyan vesznek és még hétvégén is felkölt 7kor h másszál ki az ágyból meg nem érti a vicceket és nem tud szórakozni

Na én ennek az ellenkezője vagyok. és amúgy inkább arra lennék kíváncsi h mit csináljak. Komolyodáson kívül

2010. aug. 10. 17:34
 20/34 anonim ***** válasza:
86%
komolytalansággal semmire sem mész az életben, de te tudod... úgy teszed tönkre az életed ahogy akarod.
2010. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!