Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem nem hagynak békén...

Csak engem nem hagynak békén azzal, hogy mikor kelek föl?

Figyelt kérdés
18 elmúltam,mégis mamától (velünk él),miinden reggel azt hallgatom: " de korán keltél fel! ", "de későn keltél fel!" .. ez engem annyira idegesít,miért kell mindig ilyen megjegyzéseket tenni? Saját dolgom,hogy mikor kelek föl. És nincs köztes,kb a 9 óra még koránnak számít,a 10 meg már késő..annyiszor elmondtam,hogy idegesít,méégis újra és újra ez megy.Váh.Főleg reggel amúgy is könnyű felidegesíteni.Nálatok is van ilyen? Titeket idegesít?
2010. jún. 21. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
:D túlreagálod...de vicces.
2010. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom, csak akar neked valamit mondani, hogy ne csak nezzen rád szó nélkül. Ha meg nem szßolna, akkor azért lennél megsértödve.
2010. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

nálunk nincs ilyen, vagyis nagy ritkán csak

b*ssz ki velük, kelj 9:30kor :D

2010. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj es ha az a baj, hogy keson keltel, akkor "igen, mama, de en nem mentem olyan koran aludni, mint te!" ha pedig az, hogy koran(?? ezt eskuszom nem ertem, dehat o tudja..) akkor "dehat mama, te meg korabban keltel, mint en!"
2010. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kelj fel fél 5-kor, vidd ki a napszámosokat 5-re a földre, aztán menj, intézd az egyéb dolgokat, vagy állj be te is pár órára a napszámosokhoz. 10 köré vigyél nekik kávét, ásványvizet, ilyesmit. (Piát ne. Azt esetleg este. :)) Így nem vagy otthon, amikor cs*szegetni tudna, és még hasznosan is töltötted az időt.
2010. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Régen nálunk is volt ilyen, mert szüleim általában korán lefekszenek, és korábban is kelnek. Én meg ha nincs semmi dolgom, nem kell tanulnom, vagy valamit elintézni, akkor nem ébresztem magam, hanem akkor kelek, amikor kidob az ágy. De én éjfélig nem is nagyon kerülök ágyba. Mikor ilyet mondanak, akkor arra az a válaszom, hogy "én később is fekszem, nekem más a napirendem."
2010. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
engem is folyton a hülye kérdéseikkel akasztanak ki. mikor hazaérek motorozásból, mamám "megérkeztél?" hát mondom nem, még kint vagyok ^^ de tényleg, minek az ilyen felesleges kérdések? áh, nem reagálod túl, csak te is olyan természetű vagy mint pl én.. utálom a felesleges kérdéseket, főleg ha az még számonkérőnek is hat.
2010. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az utolsó írta le a legjobban,mit érzek:D Meg ha két percig nem lát,mert pl bejöttem a szobámba,már kérdezi mindenkitől,hogy elmentem-e...Na mindegy,igen kicsit túlreagáltam ma,még az idegesség hevében írtam le a kérdést,de tényleg abban a percben nagyon idegesítő.
2010. jún. 21. 14:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Szólj vissza, hogy "és mama miért kelt iyen korán? Etetni kell a tyúkokat??"
2010. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Vicces:D ez másfajta de engem viszont egy idöben anyám baszogatott mert fájt neki, hogy ö reggel korán kel mert mennie kell dolgozni, én meg itthon pihenek mivel én nem dolgozom. Mindent megtett annak érdekében, hogy felkeljek korán, pl. magában beszélt hangosan, zörgött stb. Ez meg engem idegesített. Aztán beletörödött és már nem csinálja.

Jó neked, ha csak megjegyzi, hogy mikor keltél fel, bár ha ez rendszeres akkor valóban tud zavaró lenni.:)

22/L

2010. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!