Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a felnőttek...

Miért van az hogy a felnőttek nehezen tudják elfogadni a kamaszkort és sosem hagynak békén?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ne általánosíts. Egyébként fordítva ugyan ez a kérdés.
2010. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Majd ha lesz kamaszodó gyereked akkor megtudod :D Na,de most komolyan...szerintem csak féltenek,ebben a korban nagyon sokan elcseszték már az életüket.Szerintem örülj neki,hogy nem hagynak magadra,és igenis érdekli őket,hogy mi van veled,mert valószínű Szeretnek.Nekik is épp olyan nehéz,mint neked.
2010. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
63%

Mert a felnőttek ugyanúgy irányítani szeretné "kicsi" gyermeküket ahogyan 5 éves korukban, amit persze örökké nem lehet,.....fokozatosan el kell tudnia engedni a gyereket.


A kamaszok meg szeretnének mihamarabb szabadulni....úgy élni mint a felnőttek....,csakhogy a felelősséget,és pénzbeli nehézségeket nem nagyon veszik észre. /mert ügye kaja,meleg fűtött szoba,áram, mindig van otthon,persze ezeket fent is kell tartani..DOLGOZNI KELL érte, ami egy kamasznak tök természetes/

Úgyhogy nem csak a felnőttek a ludasak,hanem a kamaszaik is.

2010. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk mert féltenek?! Mert a fiatalok annyi baromságot csinálnak, hogy az valami hihetetlen!
2010. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
55%

Én is voltam kamasz..és hát ki nem? Így visszaemlékezve elég sokat veszekedtem a szüleimmel, sokszor felbosszantottam őket ezen-azon.(Persze engem is ölt az ideg)Csak jót akarnak és nevelnek(!)Szerintem ezt értékeld. A mai világban már elég kevés kamasz kap megfelelő nevelést.

Örülj neki,hogy van aki foglalkozik veled és próbál terelni a helyes út felé.:)

2010. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert tudják,hogy a szeretet nem az,ha hagyják,hogy tönretedd magadat...

Gondolom nem az a helyzet,hogy nem engednek tanulni,éjfélig nem engednek be a házba és el kell szívnod napi egy doboz cigit...

2010. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert elfelejtik, hogy ők is voltam kamaszok...36/nő
2010. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért szerinted mit kéne csinálniuk? Le se sza.rni titeket? Ebben a korban van a legtöbb odafigyelésre szükségetek, hogy ne kallódjatok el. Ha odafigyelnek rád a szüleid, örülj neki nagyon. Nem azért csinálják, mert nem fogadják el a kamaszkort, hanem azért mert szeretnek. Tényleg, nemcsak kamuból írom ám :)
2010. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én örülnék ha békén hagynának. Elég nagy vagyok már ahhoz hogy tudjam mit szabad és mit nem. Már megtanították nekem hogy mi az ábra aztán ha én mégse úgy csinálom az már az én dolgom,az én életem,azt csinálok vele amit akarok. Ők megtanítottak mindent amit kell aztán enyém a pálya. Ha már nagykorú leszek nem szólhatnak bele hogy mit csinálok.
2010. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!