Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hagynak békén a családom....

Nem hagynak békén a családom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tesóm állandóan bejön a szobámba és nézi mit msn-ezek, nem tartozik rá! Anyámat rajtakaptam hogy fölhívja a tesóm és megkérdezi hogy hogy lehet megnézni a beszélgetéseimet. És meg is akarta nézni de hát 1: rajtakaptam, 2: le van kódolva :S de mit csináljak? olyan idegesítők!!!
2009. okt. 31. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kódolt le a géped, hogy a te cuccaidhoz ne tudjanak nyúlni. Zárd a szobád, beszéld meg, mert ez így nem normális.
2009. okt. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tesód hány éves? Gondolom elég befolyásolható személy. Rajta keresztül puhítsd Anyut
2009. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Ha kiskorú vagy, akkor joggal aggódik anyukád. Ha már nagykorú vagy, akkor beszéld meg velük, hogy ez Téged zavar.
2009. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Még ha kiskorú is, milyen jogon turkál a dolgaiban az anyja? Ez olyan undorító, ezzel soha nem fogja megszerezni a gyereke bizalmát valaki, ha a háttérben munkálkodik.
2009. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Olyan jogon, hogy az interneten sok pedofil állat is szörfözik, akik esetleg chaten, msn-en ismerkednek és próbálnak friss húst találni. Egy őrült, perverz világban élünk és ettől a világtól félti a szülő a gyerekeket. Még az is lehet, hogy van titkolnivalója a leányzónak, különben nem lenne kiadva az ellenőrzésen.
2009. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha okot adsz rá, akkor megértem, hogy kémkedik. hogy viselkedsz anyukáddal, elmondasz-e neki mindent (vagy legalábbis a fontos dolgokat) vagy titkolózol, mindenféle ismeretleneket szedsz össze neten stb. amúgy hány éves vagy?
2009. okt. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De ki lehet akadva az ellenőrzésen, mert ez olyan, mintha az anyja mindenhol ott akarna ülni mellette, ahol beszélget.

És annak a válaszolónak is felül kellene vizsgálni a gondolkodását, aki szerint a szülőnek joga és kötelessége ezt tenni, mert annak idején az én anyám is ugyanilyen volt, feltúrt mindent a naplómért, meg kipakolta a kukámat is, hogy ellenőrizgessen és körülbelül azt érte el, hogy elegem lett belőle, folyton hazudoztam nem tudott rólam semmit, olyan is volt, hogy segítségre lett volna szükségem és nem mertem anyámhoz menni és a mai napig alig tudok vele komoly dolgokról beszélgetni, pedig már férjes asszony vagyok, de anyámmal inkább csak a felszínes témák mennek.

2009. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4%
Höm..először tanuld meg az igeragozást. Aztán zárd be aszobád és mondd a szüleidnek h amm ennyi magánélet neked is jár:) 14/L
2009. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2009. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bármennyi idős is vagy, valamivel kiérdemelted édesanyád bizonyos fokú bizalmatlanságát, kétségeit veled szemben. Ülj le vele beszélni, vagy ha még "fiatal vagy" ehhez, de például bízol tesódban, akkor rajta keresztül próbáld meg kideríteni, mi az oka anyud kíváncsiskodásának.


Nekem nem nagyon volt/van titkolni valóm a családom előtt, talán ezért sem kíváncsiskodnak. Ha nincs vaj a füled mögött, engedj utat nekik, had bizonyosodjanak meg erről.

2009. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!