Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit írnék magamról, hogy megértsétek, miről van szó.

Szóval 18 éves lány vagyok. Születésemtől kezdve jelen van a családomban az alkoholizálás (szüleim részéről), rossz példákat láttam világ életemben. A veszekedések mindennaposak voltak. Valamiért sohasem tudtam beilleszkedni az emberek közé. Túl komoly lány lettem, és sosem voltam az a típus, aki drogozik, piál, és agyonbulizza magát a rossz élete miatt. Pedig nekem igazán kijutott. Soha senkim nem volt. Ennek ellenére a tanulásnak éltem - most is kitűnő tanuló vagyok. Mindig próbálok a tanulásra figyelni, és építeni a karrieremet, hogy minél hamarabb elkerülhessek innen... Próbálok erős lenni.


Mivel ilyen komoly vagyok, egyszerűen nem találok a korosztályomban barátokat. Mindenkiben csalódnom kell. Az összes barátnőm cserbenhagyott, sosem állt mellettem a bajban. Isten látja lelkem, én mindig próbálok nagyon jó barátnő lenni, szeretek másoknak segíteni, mások baját meghallgatni, de engem mindig büntet az élet... Egy barátom sincs. Úgy érzem, zátonyra fut az életem.


Szerintetek velem lehet a baj?:(


2010. aug. 9. 18:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

szervusz barátnő :) ha gondolod beszélgethetünk,én is így vagyok vele,annyi különbséggel hogy én eljöttem idejekorán otthonról.

írj privit,ha gondolod skypeolhatunk vagy msn.

2010. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a kedvességet. Annyit szeretnék kérni, hogy aki úgy gondolja, hogy szeretne levelezni, akármi, az megtenné, hogy ír nekem privátban, msn-címet vagy valamit, és akkor visszajelzek valamilyen formában? Nem vagyok valami kezdeményező itt az interneten.:)

2010. aug. 9. 20:02
 23/24 anonim ***** válasza:

a kérdésedet egyben meg is válaszoltad. túl komoly vagy. oké, az jó, hogy van célod, jövőképed, és teszel is érte, de nem lehet karóval a seggünkben (már bocs :)) végigmenni az életen. kell az őrültség is, és sok-sok humor.

(soha nem járok bulikba, tehát én sem vagyok ez a partianimal típus, nem is erre értem az őrültséget)

a lényeg hogy ne vegyél mindent véresen komolyan. csak amit feltétlen annak kell.

2010. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Szia!

Tudom, már egy éve feltetted a kérdésed, de teljesen úgy érzem magam, ahogy te akkor. Szívesen beszélnék veled, s próbáltam is privátot küldeni, de nem tudok. Nem tudnánk valahogy mégis beszélgetni?

2011. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!