Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit írnék magamról, hogy megértsétek, miről van szó.

Szóval 18 éves lány vagyok. Születésemtől kezdve jelen van a családomban az alkoholizálás (szüleim részéről), rossz példákat láttam világ életemben. A veszekedések mindennaposak voltak. Valamiért sohasem tudtam beilleszkedni az emberek közé. Túl komoly lány lettem, és sosem voltam az a típus, aki drogozik, piál, és agyonbulizza magát a rossz élete miatt. Pedig nekem igazán kijutott. Soha senkim nem volt. Ennek ellenére a tanulásnak éltem - most is kitűnő tanuló vagyok. Mindig próbálok a tanulásra figyelni, és építeni a karrieremet, hogy minél hamarabb elkerülhessek innen... Próbálok erős lenni.


Mivel ilyen komoly vagyok, egyszerűen nem találok a korosztályomban barátokat. Mindenkiben csalódnom kell. Az összes barátnőm cserbenhagyott, sosem állt mellettem a bajban. Isten látja lelkem, én mindig próbálok nagyon jó barátnő lenni, szeretek másoknak segíteni, mások baját meghallgatni, de engem mindig büntet az élet... Egy barátom sincs. Úgy érzem, zátonyra fut az életem.


Szerintetek velem lehet a baj?:(


2010. aug. 9. 18:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Manapság nem divat a normális viselkedés, de ettől függetlenül ne érezd nagyon rosszul magad,mert te jobban fogsz járn, mint ők, akik majd a segélyből fognak tengődni
2010. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szija.Hát sajnálom,hogy ilyen a családod..:S És nem benned van a hiba.Igaza van annak,aki azt írta,hogy hívj fel régi vagy jelenlegi oszttársakat,és menj bulizni..tényleg nem muszáj piálni.:)

Kitartást tudok még írni,remélem találsz barátnőt:D(Y) És a másik lány is,aki írt ide.:)

És,ha már kitűnő tanuló vagy,vetted a fáradságot,hogy nem kezdted a szüleid példáját utánozni,akkor a barátkozás is menni fog.;)

Hajrá,én drukkolok neked és a másik lánynak is!:D


L.15

2010. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

nem vagyok pszichológus, de úton vagyok felé :D

Msn, vagy valami közvetlenebb felületen tudunk beszélgetni ?

2010. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,bocsi,akkor még csak 2 komi volt,szal lehet nem minden van érvénybe,amit írtam.:)
2010. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Amugy lehet, hogy ezt nem érzed jótanácsnak, de "pasizni" próbáltál már? lehet, hogy egy igazi társ sokat segítene...
2010. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ, nekem van egy nagyon imádni való barátom.:) És nagyon szeretjük egymást. Ő az egyetlen, akiért élek. Viszont barátnőkre nagyon szükségem lenne. Egyre inkább érzem, hogy emiatt nem lehet teljes az életem.
2010. aug. 9. 18:46
 17/24 A kérdező kommentje:
Aki gondolja, írhat nekem itt ezen a privát-dolgon, nem tudom, hogyan működik, még nem próbáltam.:) Mindenesetre így hirtelenjében félnék e-mail cím megadástól, volt már, hogy pórul jártam.
2010. aug. 9. 18:48
 18/24 anonim ***** válasza:

Szia!

engem is felvehetsz msn-re, ha szeretnél beszélgetni. Csak írj privit.

2010. aug. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Annyit szeretnék még magamról ide írni, hogy a komolyságom mellett azt hiszem, tisztában vagyok az értékeimmel és a hibáimmal is. Mindig próbálom a dolgokat több szempontból nézni, figyelek másokra. A baj tényleg csak az, hogy más nem figyel rám. Szeretem a mély beszélgetéseket; nehezen nyílok meg, mert eleinte zárkózott vagyok, de ha ez megtörtént, akkor mindig mindenben lehet rám számítani.


A piálásról/drogozásról annyit tudok írni, hogy nem is állt soha szándékomban ezekhez folyamodni.

2010. aug. 9. 18:57
 20/24 anonim ***** válasza:
Szervusz! Én is koraérett voltam, sőt a mai napig is idősebb nők társaságában érzem magam jól. 30 éves vagyok, s valahogy magányos a velem egykorúak társaságában. Ráadásul én még el is várom, hogy a társaságból hiányzó emberekről ne pletykáljanak, vagy ne elemezzék ki milyen kosztümöt viselt aznap az irodában. Szörnyű, de ennek a következménye az, hogy inkább nem keresnek. :) Tudod, mindenki magányos ott legbelül, de nem mindenki éli a napjait egyedül. :)
2010. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!