Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit írnék magamról, hogy megértsétek, miről van szó.

Szóval 18 éves lány vagyok. Születésemtől kezdve jelen van a családomban az alkoholizálás (szüleim részéről), rossz példákat láttam világ életemben. A veszekedések mindennaposak voltak. Valamiért sohasem tudtam beilleszkedni az emberek közé. Túl komoly lány lettem, és sosem voltam az a típus, aki drogozik, piál, és agyonbulizza magát a rossz élete miatt. Pedig nekem igazán kijutott. Soha senkim nem volt. Ennek ellenére a tanulásnak éltem - most is kitűnő tanuló vagyok. Mindig próbálok a tanulásra figyelni, és építeni a karrieremet, hogy minél hamarabb elkerülhessek innen... Próbálok erős lenni.


Mivel ilyen komoly vagyok, egyszerűen nem találok a korosztályomban barátokat. Mindenkiben csalódnom kell. Az összes barátnőm cserbenhagyott, sosem állt mellettem a bajban. Isten látja lelkem, én mindig próbálok nagyon jó barátnő lenni, szeretek másoknak segíteni, mások baját meghallgatni, de engem mindig büntet az élet... Egy barátom sincs. Úgy érzem, zátonyra fut az életem.


Szerintetek velem lehet a baj?:(


2010. aug. 9. 18:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnállak:(

Énis 18éves lány vagyok. Nekem bár nem isznak a szüleim, és énis próbálok jófej lenni-igaz érett vagyok-nekem sincsen senkim:(

Én sem iszom, nem drogozom, csaj sajna cigizem.

De itthon ülök egész nyáron mert nincs aki elhivjon bárhová is, pedig egy totál normális-hétköznapi, igényes, kedves csaj vagyok... :(

Énsem vagyok az a bulizós fajta, de nem is hívnak.

Énis ugy érzem, hogy nem kellek senkinek, engem is sok barátnőm cserben hagyott már.

Volt oylan hogy egy bnő régen 5x aludt nálam, és ő egyszer sem hivott át magához.

Meg amikor sulit váltottam ottmaradt a barátnőm és kibeszélt, és lehordott mindennek a hátam mögött:(


Hát üdv sorstárs

2010. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Lazíts egy kicsit! Nem kell drogozni meg piálni, egyáltalán nem menő dolog hulla részegen okádni egy fa tövében. Gusztustalan, egy nőtől meg főleg.

Találkozz az osztálytársaiddal/volt osztálytársaiddal,járj el szórakozni...ha elmész egy discoba, nem kötelező alkoholt inni.

19/L

2010. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Igazán sajnálom. Amit írtál magadról, az sajnos rám is igaz. Úgy olvasgattam itt, hogy sokan vannak ilyen helyzetben, mint mi, vagy én.

2010. aug. 9. 18:33
 4/24 A kérdező kommentje:
Az osztálytársaim utálnak, sajnos ez van. Túlságosan más vagyok, mint ők.:( Mintha másik világba születtem volna.
2010. aug. 9. 18:34
 5/24 anonim ***** válasza:

első vagyok... igen sokan vannak így, mint mi:(

De a helyzet ettől sajnos nem változik:( Én már előre félek bármilyen új suliba is menni, mert soha sincsenek barátaim:(

2010. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
ja és amugy engem főleg a lány o.társaim utálnak
2010. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%

Szia!

Szóval a komolyság a baj? szerinted ez lehet az oka? Nézd, megértem hogy el vagy keseredve hogy nincsenek barátaid, de nem lehet h az volt a probléma hogy amikor a másik panaszkodott te a saját problémáiddal voltál elfoglalva alatta?

Régen én is ilyen voltam. de aztán elköltözünk. És rájöttem arra, hogy vannak akiknek rosszabb a sorsuk az enyémnél. olyan emberekkel találkoztam akiket az is érdekelt h milyen vagyok belül és nem csak az hogy milyennek mutatom magam.....

Ha szeretnéd, és lenne kedved én szívesen leveznék addig veled e-mailben amíg nem találsz magadnak a környezetedben barátokat. és akkor majd talán jobban meg is fogom tudni mondani mi lehet a probléma....

2010. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem Veled van a baj, hanem a szüleiddel.

Velük viszont nagyon - nagy bajok vannak, mert észre sem veszik, vették, hogy ott vagy nekik Te.


Ki kellene mozdulnod, ismerkedned kellene. Attól, hogy otthon ülsz és esetleg kívülről fújod a romantikus TV - sorozatokat, attól még nem lesz jobb az életed.

Pedig biztos, hogy sokan (pl. sok pasi ) kíváncsiak lennének rád.

Muszáj lenne barátokat szerezned, igazi barátokat, mert nekem az jött le, hogy a szüleidre (sajnos) nem igazán számíthatsz.

2010. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy?
2010. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Ó, nem. Én réges-régen túltettem már magam a saját problémáimon. Ezalatt azt értem, hogy nem szoktam rájuk koncentrálni. Nekem ha barátnőm van (volt sok jó, évekig), akkor eljárok velük mindenhová, sok-sok dolgot csinálunk együtt, kifejezetten boldog és nevetgélős szoktam lenni. Ha bajok vannak, problémák, akkor segítek, mellette állok. Inkább az a típus vagyok, aki nehezen beszél a problémáiról. Szóval egyáltalán nem a sajátommal vagyok elfoglalva... Ez nem így van.

Én szívesen leveleznék bárkivel.

2010. aug. 9. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!