Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tehetek rola, tudom, hogy...

Nem tehetek rola, tudom, hogy nem sulyos, de megis szomoru vagyok?

Figyelt kérdés
A 18 honapos hugom korhazban van(ma delutantol), mert hanyt es 40 fokos laza van, nem, eszik, es kapja az infuziot(meg volt igy Januarban), nagyon sajnalom es hianyzik olyan szomoru vagyok, tudom, hogy nem sulyos, de sajnalom ot:( Mit tudnek tenni, hogy jobb legyen ez az egesz helyzet? Bocs, csak muszaj volt kiirnom valakinek magambol.
2010. aug. 8. 19:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, az antibiotikum segíteni fog. A fehérvérsejtszám megugrása azt mutatja, hogy fertőzés van a szervezetében, talán vírus. Ezt neki kell majd legyőznie, mert vírus ellen nincs gyógyszer, csak a szövődmények ellen jó az antibiotikum.
2010. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Most meg az derult ki, hogy vizeletfertozese van szegenynek.
2010. aug. 10. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!