Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tehetek rola, tudom, hogy...

Nem tehetek rola, tudom, hogy nem sulyos, de megis szomoru vagyok?

Figyelt kérdés
A 18 honapos hugom korhazban van(ma delutantol), mert hanyt es 40 fokos laza van, nem, eszik, es kapja az infuziot(meg volt igy Januarban), nagyon sajnalom es hianyzik olyan szomoru vagyok, tudom, hogy nem sulyos, de sajnalom ot:( Mit tudnek tenni, hogy jobb legyen ez az egesz helyzet? Bocs, csak muszaj volt kiirnom valakinek magambol.
2010. aug. 8. 19:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj! Ott a sok orvos, jó kezekben van. gondolj arra, hogy ez szükséges most ahhoz, hogy felépülhessen. jobbulást neki! :)
2010. aug. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Ez igenis, súlyos, egyébként.

Mást nem tudsz tenni, mint hogy várod a fejleményeket, vagy bemész a kórházba. Jobbulást a húgodnak!

2010. aug. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ha az orvosok azt mondták, nem súlyos, akkor az úgy is van. Természetes, hogy ideges vagy.

Most Te nem nagyon tehetsz semmit...vagyis mégis! Segíts anyukádnak! Kérés nélkül mosogass el, teregess ki, berakhatsz 1-2 adag mosást is, segíthetsz a konyhában zöldséget hámozni, rakj rendet a lakásban...stb. Nah, nem úgy értem, hogy akkor most mindent, csak néhány példát írtam, hogy miben segíthetsz anyudnak. Hidd el jól fog neki esni, mert ő még nálad is idegesebb;a pici beteg, ő dolgozni jár (ha jár, ha nem gyesen van), meg még ott a sok házimunka is.

2010. aug. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
majd írj, h jobban van-e a húgod. Jobbulást kívánok neki!!!!
2010. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást hugidnak.
2010. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

jobbulást a húgodnak :)

majd írj,ha hazaengedték :)

2010. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg! Természetes dolog, hogy hiányzik, de sajna a gyógyulása érdekében be kellett vinni a kórházba.

Ha esetleg beszélgetni akarsz valakivel, csak írj..

2010. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a jokivansagokat:) Mar picit jobban van, lement 38,5-re a laza. Szegeny sirt mikor szurtak be a lababa az infuziot(mert a lababa van, vagyis ott lent oldalt, nem a talpaba!), remelem minden rendben lesz, a multkor is(csak akkor hasmenes is tarsult hozza)majdnem 2 hetet volt a korhazban.
2010. aug. 8. 20:13
 9/22 A kérdező kommentje:
Ma egesz na aludt, majdnem.
2010. aug. 8. 20:14
 10/22 A kérdező kommentje:
*nap
2010. aug. 8. 20:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!