Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tehetek rola, tudom, hogy...

Nem tehetek rola, tudom, hogy nem sulyos, de megis szomoru vagyok?

Figyelt kérdés
A 18 honapos hugom korhazban van(ma delutantol), mert hanyt es 40 fokos laza van, nem, eszik, es kapja az infuziot(meg volt igy Januarban), nagyon sajnalom es hianyzik olyan szomoru vagyok, tudom, hogy nem sulyos, de sajnalom ot:( Mit tudnek tenni, hogy jobb legyen ez az egesz helyzet? Bocs, csak muszaj volt kiirnom valakinek magambol.
2010. aug. 8. 19:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%

Természete,hogy sajnálod a testvéred,de holnapra már jó

hírt kapsz.Imádkozz érte.

2010. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nagyon erősek ezek a gyerkőcök,és orvosok figyelnek rá, hidd el, jobban lesz!!!
2010. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban van! Majd azért írd meg, hogy mi van vele, jó?
2010. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Persze megirom, es azt is, hogy mikor jon haza:) Kosz a vigasztalast:)
2010. aug. 8. 21:12
 15/22 A kérdező kommentje:
Az ejjel megint felment 40 fokra a laza es vizes lepedobe kellett szegenyt tenni, meg az a jo, hogy az levitte a lazat, amugy anyum is bent van vele.
2010. aug. 9. 17:49
 16/22 A kérdező kommentje:
Megjottek a vizsgalatok eredmenyei, eleg rosszak, kijott beloluk valami, azt mindta az orvos anyumnak, hogy ne is gondolja, hogy ilyen eredmenyekkel hazajohet. Szomoru vagyok, ma reggel is sirassal kezdtem, annyira hianyzik nekem anyum is, de foleg a hugom:(
2010. aug. 10. 09:01
 17/22 A kérdező kommentje:
Amugy 15/L vagyok, csak elfelejtettem odairni.
2010. aug. 10. 09:10
 18/22 anonim ***** válasza:

Mi a baja a picúrnak?Rota?

Jobbulást Neki!!!

2010. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Jobbulást a Hugodnak!


Menj be hozzá többször a kórházba,most megteheted szünet van.


Bizti nagyon örül neked!


Ne aggodj,túl lesz rajta hamar,akármennyire is kicsi még,hidd el nagyon erősek a kisgyermekek!

2010. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
A feherverjest nagyon megnott a szervezeteben, most az infuzios "tun" keresztul kapja ot napig(matol kezdve), egy nap 2-szer az amtibiotikumot. Leghamarabb jovo Hetfon ha hazaengedik. Meg mndig lazas. Most jottem tole, nagyon nehez volt a bucsuzkodas:(
2010. aug. 10. 12:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!