Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem ez nem normális dolog?

Szerintem ez nem normális dolog?

Figyelt kérdés

A párom szerintem bolond!Nem tudom miért van ez,rendes családba nevelkedett,jó körülmények között!A barátai hatására lett ilyen debil?Na hát ők is gyönyörű arcok,állítom a 90%-a bűnöző,behajtó kidobó meg hasonlók!

Leírom pár hülyeségét!Éjjel kajálás egy giroszosnál,hosszú sor,előveszi a cerkát és levizeli az elötte állót!Discoba portázott,kivitt egy gyereket,leütötte,lehúzta a nadrágját,lekakilta és visszahúzta a srác gatyáját!Összeragasztotta más poharát pillanatragasztóval!Egy bulihalott fölét ragasztotta oda a fejéhez,és beragasztotta a száját!Egy buliba belenyírt nullásgéppel egy csaj hajába!Haverjaival egy kispolskit betettek két fa közé úgy hogy nem tudott a tulaj kiálni vele mert pont befért!Belekötött egy kisbusznyi rohamrendőrbe!

Nos ilyeneket csinál!Hogy szoktassam le ezekről?Megverni nem meri érte senki mert nagydarab és ketrecharcozik!Hála isten ezeket akkor csinálja mikor nem vagyok ott és be van baszva!Nagyon mérges vagyok mikor a haverjai mesélik el hogy miket csinált éjszakánként!Mit csináljak vele?Mindig azt a választ kapom hogy egy kis mókázás jár neki is!Ha velem van mindig rendesen viselkedik!Szerintetek?


2010. aug. 8. 16:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem normális és megváltoztatni nem tudod. Nem is illik párkapcsolatban változtatni, max tanácsod adni, ami néha sajnos nem jó, pl. nálatok, de ez van.

Hiába szereted, de ez, amit csinál, háááát. Én nem bírnám elviselni, az első ilyen után szedtem volna a nyakamba a lábam, hiába van szerelem.

2010. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

jackass-esen felröhögtem:D

kedves kérdező, már mért ne lehetne mind lelki sérült? az ilyenek vonzzák egymást, bocsi. én párom is egy kretén, de ehhez képest sehol nincs, de nem mentegetem, hanem ha barom megmondom neki közben v utána. nem apró részeges idétlenségeken kell fennakadni a kipolskis sztori pl még határeset, de ez a rász@rós iszonyat gáz. és sajnos azzal kezdődik h mással hülye utána veled is az lehet. minden idő kérdése.

2010. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!