Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem ez nem normális dolog?

Szerintem ez nem normális dolog?

Figyelt kérdés

A párom szerintem bolond!Nem tudom miért van ez,rendes családba nevelkedett,jó körülmények között!A barátai hatására lett ilyen debil?Na hát ők is gyönyörű arcok,állítom a 90%-a bűnöző,behajtó kidobó meg hasonlók!

Leírom pár hülyeségét!Éjjel kajálás egy giroszosnál,hosszú sor,előveszi a cerkát és levizeli az elötte állót!Discoba portázott,kivitt egy gyereket,leütötte,lehúzta a nadrágját,lekakilta és visszahúzta a srác gatyáját!Összeragasztotta más poharát pillanatragasztóval!Egy bulihalott fölét ragasztotta oda a fejéhez,és beragasztotta a száját!Egy buliba belenyírt nullásgéppel egy csaj hajába!Haverjaival egy kispolskit betettek két fa közé úgy hogy nem tudott a tulaj kiálni vele mert pont befért!Belekötött egy kisbusznyi rohamrendőrbe!

Nos ilyeneket csinál!Hogy szoktassam le ezekről?Megverni nem meri érte senki mert nagydarab és ketrecharcozik!Hála isten ezeket akkor csinálja mikor nem vagyok ott és be van baszva!Nagyon mérges vagyok mikor a haverjai mesélik el hogy miket csinált éjszakánként!Mit csináljak vele?Mindig azt a választ kapom hogy egy kis mókázás jár neki is!Ha velem van mindig rendesen viselkedik!Szerintetek?


2010. aug. 8. 16:41
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért csak siettem!
2010. aug. 8. 16:42
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
s te amúgy büszke vagy erre a pasasra, mit látsz benne? jesszus...
2010. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Úristen! ez idióta már ne haragudj. A Másikat le sza.rni meg le hugy.ozni -.-

én a helyedben már ott hagytam vna!

2010. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

HÁHÁHÁ! Kezdődne már el az a rohadt iskola, hogy az ilyen idióták lekössék a figyelmüket valamivel, és ne ide írogassanak ilyen hülyeségeket!

"Mindig azt a választ kapom hogy egy kis mókázás jár neki is!"

Te miért nézel itt mindenkit hülyének kisanyám??? Azt senki nem gondolja kis mókának, ha lexarsz valakit!

Inkább olvasnád a kötelezőket és írnád az olvasónaplót!

2010. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, szerintem nem kellene magadat is lealacsonyítanod ilyen IQ negatív majommal. Nem fog megváltozni, gondolom a haverjai között ez teljesen menő, megszokod vagy megszöksz.
2010. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Most én is azt mondom hogy hagyd ott
2010. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg beteg ember, mást levizelni, meg rász@rni, azért ez elég durva, Te mit akarsz tőle? Pár év múlva lehet, hogy ellened fordul, akinek ennyi IQ-ja van, abból bármit kinézek. Egy intelligens ember ilyet nem csinál, én biztos dobnám.
2010. aug. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
amid a pasid csinál az már nem szimpla csíntevés, belső fék nincs benne? nem gondolod ha egyszer összevesztek veled is hasonlókat csinál majd? megváltoztatni? mégis hogy gondoltad? drágám, nem illik más gatyájára sz@rni....felejtős!!!
2010. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Párod? Ezek után még a párod?

Hány évesek vagytok? Mert én nem tudnék ilyen alakkal együtt lenni...

20/L

2010. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
16:48!Remélem egyszer téged is megtalál!Nem azért írtam a kérdést hogy flegmázz!Elkezdődhetne persze az iskola csak kár hogy már pár éve mindegyikőnk kijárta!De nem szeretném otthagyni mert amúgy meg egy teljesen normális szerető,tanult ember mikor nem megy el bulizni a haverjaival!Ilyenkor persze hogy nem vagyok rá büszke!Nem szeretném otthagyni mert szeretjük egymást,csak szeretném leszoktatni valahogy róla!Vagy majd kinövi?
2010. aug. 8. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!